comScore
1 / 6

Ve Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten sürpriz transfer talebi

FutbolArena - Beşiktaş’ta yeni sezon öncesi başlayan transfer ve kadro planlaması çalışmaları doğrultusunda teknik direktör Şenol Güneş, yönetimden transfer istedi.

2 / 6

Ve Beşiktaş’ta Şenol Güneş’ten sürpriz transfer talebi

<h2>Ve Beşiktaş’ta Şenol Güneş’ten sürpriz transfer talebi</h2>
Beşiktaş’ta yeni sezon öncesi başlayan transfer ve kadro planlaması çalışmaları doğrultusunda teknik direktör Şenol Güneş, Gökhan Gönül ile rekabet edebilecek bir sağ bek alınmasını istedi.
3 / 6
Beşiktaş’ta gelecek sezonun kadro planlamasına start verilirken, yönetim ve Şenol Güneş arasında gerçekleşen görüşmede deneyimli teknik adam bu sezon özellikle sağ bek mevkinde yaşanan alternatif sıkıntısından dolayı, yeni sezonda Gökhan Gönül ile rekabet edebilecek bir sağ bek alınmasını istedi. BJK Transfer Haberleri FutbolArena’da!
4 / 6
Süper Lig’de bu yıl şampiyonluk fırsatını kaçıran siyah beyazlılar yeni sezonda işi sıkı tutmak için şimdiden çalışmalara başladı.
5 / 6
Beşiktaş yönetimi ve teknik direktör Şenol Güneş arasında gerçekleşen görüşmenin ardından deneyimli teknik adam, bu sezon sağ bek mevkinde yalnız kalan, sakatlandığı dönemde Adriano ve Medel’in monte edildiği sağ bek mevkine Gökhan Gönül’le rekabet edebilecek ve orjinal mevki sağ bek olan bir futbolcu alınmasını istedi.
6 / 6
Siyah Beyazlı yönetim ise Şenol Güneş’in bu talebi doğrultusunda sağ bek çalışmalarına başladı.