comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Valerien Ismael'den transfer açıklaması

15 Temmuz 2022, Cuma 16:42
Valerien Ismael'den transfer açıklaması

Beşiktaş'ta teknik direktör Valerien Ismael, bu sabah basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta yeni sezon hazırlıkları devam ederken teknik direktör Valerien Ismael, basın toplantısı gerçekleştirdi. Fransız teknik adam, takımın son durumundan transfer çalışmalarına kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.

"TRANSFERDE ACELE ETMEYECEĞİZ"
"Şu anda her şey iyi gidiyor. Doğru yoldayız. İdmanlar çok güzel geçiyor. Buradaki şartlar da olumlu. Gençlerimizden de faydalanıyoruz. Transferlerin de aramıza katılmasıyla daha iyiye gidiyoruz. Transferde acele etmemize gerek yok. Kadromuzu yeterince derinleştirdik. Şu ana kadar kilit noktalara yaptığımız transferlerle iyi bir iş çıkardık. Türk oyuncu oynatma zorunluluğu nedeniyle, takıma fayda sağlayacak iyi bir isim olursa almak istiyoruz. Fakat transferde aceleci olmayacağız."

"BEŞİKTAŞ'TA OYNAMAK ÖZEL BİR DURUMDUR"

"Beşiktaş'ın futbolcusu olmak çok özel bir durumdur. Herkes burada %100'ü ile oynamalı. Her anlamda hazır olmalı. Bu olmuyorsa ben de en sonunda bir karar alırım. Bazı arkadaşlarımızdan çok memnunum. İspanya kampında da ciddi rakiplerle hazırlık maçı oynadığımız zaman daha net fikirlerimiz olacak."

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!