comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Valerien Ismael'den Rıdvan Yılmaz serzenişi: "Mutlu değilim"

25 Temmuz 2022, Pazartesi 20:54
Valerien Ismael'den Rıdvan Yılmaz serzenişi:

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Rıdvan Yılmaz'ın takımdan ayrılışı hakkında, "Şu anda herkes mutlu. Bir tek ben mutlu olmayabilirim şu anki durumdan." diye konuştu.

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, beIN SPORTS'ta Gürler Akgün'ün sorularını yanıtladı. Valerien Ismael, Rıdvan Yılmaz'ın takımdan ayrılışı hakkında serzenişte bulundu.

"ASLINDA RIDVAN YILMAZ'IN KALMASINI İSTEDİM"
Aynı kalitede sol kanat bek oyuncusuna ihtiyaç duyduklarını söyleyen Valerien Ismael, "Aslında Rıdvan'ı tutmak istedik. Bizimle kalması gerektiğini kendisiyle konuştum. Karar kendisinin. Kulübün de ekonomik bir karar alması gerekiyordu. Şu anda herkes mutlu. Bir tek ben mutlu olmayabilirim şu anki durumdan. Hayat bu. Ona bol şans diliyorum." diye konuştu.

"HAZIRLIK MAÇLARINDA ZOR RAKİPLER BİZİM TERCİHİMİZDİ"

"Bizim için çok iyi bir kamp oldu. Fiziksel ve kuvvet anlamında biraz takımımıza yüklendik ama istediğimiz tempoya ulaştık. Tek olumsuzluk Josef de Souza'nın sakatlığıydı. Zor maçlar oynadık. Bu maçları oynamayı, takımı daha iyi seviyeye getirmek ve konsantrasyonu daha yükseğe çekmek için biz tercih ettik. Önümüzdeki süreçte detaylarımızı geliştirerek daha iyi seviyeye geleceğiz."

"ÜÇLÜ SİSTEMDEN MUTLUYUZ, GEREKEN ZAMANLARDA DÖRTLÜYE DE DÖNEBİLİRİZ"

"Üçlü sistem tüm majör liglerde oynanan bir sistem. Biz bu sisteme inanıyoruz ve mutluyuz. Şu an savunma hattımızda bir sıkıntı görünüyor, eksikler var. Yarınki maçta Saiss'ten faydalanacağız, Emrecan'a daha fazla süre vereceğiz. Netice olarak maç kazanmak istiyoruz. Geçen sezon bazı durumlarda 4'lü sisteme geçtik. Eğer maç kazanmamızı gerektiren şey buysa bunu da yapabiliriz."

"UZUN SÜRE BEŞİKTAŞ'TA KALMAK İSTİYORUM"

"Beşiktaş ailesinin bir parçası olmaktan çok gururluyum. İlk geldiğim günden beri bu hissiyatı yaşıyorum. Benim işim, bu sevginin karşılığında en iyisini verebilmek. Umarım kalabileceğim en uzun süre zarfında burada kalabilirim."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!