comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Valerien Ismael: 'Rakipler farklı oyunca değişim yaptık'

01 Mayıs 2022, Pazar 19:02
Valerien Ismael: 'Rakipler farklı oyunca değişim yaptık'

Valerien Ismael, Kayserispor galibiyetinin ardından ikinci yarıda %100'lerini vererek doğru strateji ve mentalite ile oynadıklarını söyledi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 35. haftasında deplasmanda Kayserispor'u 3-2 mağlup etti. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"DAHA HENÜZ TATİLE ÇIKMADIK"

Henüz daha tatile çıkmadık. Bu oyunu %80'imizle oynayamayız. Önümüzde hafta önemli Fenerbahçe maçımız var. Biz Beşiktaş'ız! Bu formayı giyen her oyuncu her şeyini vermeli. Bugün %100'ümüzü vererek oynamamız gerekiyordu. Böyle yaptıktan sonra daha iyi olan tarafımızı gösterdik. Doğru mentalite. 

"ROSIER HATA YAPTI"

Rosier bugün sarı kartı görmeyebilirdi. Bir sonraki maçın önemini göz önüne alırsak daha disiplinli olmalıydı. Rosier bizim sistemimiz için çok önemli. En iyi oyuncularımızdan biri. Hata yaptı. Önümüzde bayram var. Dinleneceğiz. Bayram tabii ki herkes için çok önemli. Haftanın geri kalanında durum değerlendirmesi yaparak hazırlanacağız. 

"RAKİPLER BİZE FARKLI OYNAYINCA DEĞİŞİME GİTTİK"

Ön taraftaki 3'lümüzle alakalı olabilir. Bugün 10 numara kullandık. Bloklar arasında daha fazla topla buluştuk. Ön tarafta çift santrforla 4'lü savunmaya karşı daha baskılıydık. Rakipler bize karşı daha farklı şekilde oynayınca değişiklik yaptık. İlk değişikliğimizde doğru neticeyi aldığımız için mutluyuz. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!