comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Valerien Ismael: 'Fark yaratacağız.'

03 Nisan 2022, Pazar 23:14
Valerien Ismael: 'Fark yaratacağız.'

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Trabzonspor maçının ardından "Kalitemiz var. Mantaliteyi de oturtunca fark yaratacağız." dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 31. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile 1-1 berabere kaldı. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
Benim aslında tam da görmemi istediğim şey bu. Kalitemiz var. Mentaliteyi oturtunca fark yaratacağız!" 

GOL SONRASINDAKİ SEVİNCİ HAKKINDA

Ben sahada futbolcularımdan enerjik bir görüntü istiyorum. Gol sonrasındaki sevincim, evet. Çünkü ben de oyuncularımdan talep ettiğim gibi enerjik olmalıyım. Ben kazanmayı seven bir adamım. Kazanmaya alışkınım. Beşiktaş'a da kazanmaya geldim.

"ZAMANLA SİSTEMİMİZ OTURACAK"

Tempomuz ve organizasyonumuz çok iyiydi. Zamanla birçok konu daha iyi oturacaktır. Önümüzdeki hafta için işler bizim için daha kolay olacaktır. Analiz etme şansı bulacağız."

"BİRAZ ZAMAN VERİN. 90 DAKİKA BU TEMPODA OLACAĞIZ"

"Daha fazla birlikte çalışınca daha iyi olacaktır. 10 kişi kaldığımız anda da iyi performans gösterdik. Şu an çalışacağız. Önümüzde çalışacağımız 1 hafta var. Geliştireceğimiz şeyler olacak. Ben de bunun için buradayım. Kondisyon olarak daha üst seviyede Beşiktaş olacaktır. Taraftara teşekkür ediyoruz. Kondisyon anlamında üst üste birazcık zamana ihtiyacımız var. Şu anda hedefimiz sezonu en iyi şekilde bitirmek. İki hafta çok iyi çalışmaya ihtiyacımız var. Beşiktaş'ı 90 dakika bu tempoda ileride göreceksiniz. Aslında sezon başına tam anlamıyla ihtiyacımız var. Bugün 25-30 dakika bunu yaptık.


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!