comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Valerien Ismael: "Biz bu planı geçen sezon hazırladık"

30 Ağustos 2022, Salı 01:14
Valerien Ismael:

Valerien Ismael, Sivasspor maçının ardından  "Oyun başlangıcımız ve güçlü oyunumuz planladığımız, istediğimiz gibiydi. İkinci yarı biraz kontrolü kaybeder gibi olduk. Oyunu tutma konusunda kendimizi geliştireceğiz." dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 4. haftasında sahasında Sivasspor'u 3-1 mağlup etti. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
Özgüvenimiz hafta hafta artıyor. Güçlü başlamayı istemedik. Beşiktaş her zaman maça böyle başlar. Taraftarımızın da gücüyle çok güçlü başladık. İkinci yarıda oyunu tutmamız gereken anlar oldu. Hafta hafta daha da gelişeceğiz." 

3 Türk kuralı büyük takımların en üst seviyede performans göstermesini engelliyor. Kulübeden daha güçlü ve enerji katacak hamleler yapmamız gerekecek. 

"TRANSFER POLİTİKAMIZI GEÇEN SEZON PLANLADIK"

Geçen sezondan beri planlıydı. İstediğimiz, yaratmak istediğimiz tam da buydu. İngiltere'de çalıştım. Sıcak temasımız var. Ulaşabileceğimiz profil daha fazla. Beni tanıyan oyuncular temas ettik. İkna etmemizi kolaylaştırdı. Başkanımız ve Ceyhun bey de transferi bitirme konusunda harika işler çıkardı. 

"KULAKLARIMI TIKIYORUM"

Valerien Ismael geçtiğimiz haftalardaki eleştiriler üzerine gelen soruya, "29 yıldır futbolun içindeyim. İşlerin nasıl yürüdüünü bilirim. Kulaklarımı tıkayıp işime konsantre oluyorum." dedi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!