comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Valerien Ismael: 'Biraz sabır! Doğru yoldayız.'

26 Temmuz 2022, Salı 22:52
Valerien Ismael: 'Biraz sabır! Doğru yoldayız.'

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, eksiklerine rağmen doğru yolda olduklarını, tempolu kamp dönemi geçirdiklerini söyleyerek, "Savunmada eksiklerimiz var. Biraz sabretmeliyiz. Beşiktaş hazır olacak." dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, kamp dönemi ve takımın son durumuna dair açıklamalarda bulundu. 

"DOĞRU YOLDAYIZ"
Futbolcularımızı üst seviyeye çıkarmak için bu maçlara ihtiyacımız vardı. İyi takımlarla oynamamız gerekti. Futbolculara fazlasıyla yükleme yaptık. Sezon başı budur. Bu şekilde tüm sezona hazırlanırsınız. Doğru yoldayız

Öncelikli ihtiyaçlarının sol kanat beki olduğunu söyleyen Valerien Ismael, "Ceyhun ile çözüm üretmeye çalışıyoruz. Öncelikli ihtiyacımız sol kanat beki. Hafta hafta gideceğiz ve eksiklerimizi tamamlayıp, dönecek olan oyuncularımızı da aynı seviyeye getirmemiz gerekiyor." dedi. 

Savunma hattında eksiklere değinen Valerien Ismael; Atiba ve Montero dışında Umut Meraş'ın da bugünkü eksiklerinden biri olduğuna dikkat çekti ve "Emrecan ile Saiss'i takıma monte etmeye çalışıyoruz. Takımımız hazır olacak. Savunma hattımızda eksiklerimiz var. Sabretmemiz lazım. Tempolu iki kamp dönemi geçirdik. Futbolcularımız istediğimiz zindelik seviyesine ulaşıyor" dedi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!