comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Valerien Ismael: 'Beşiktaş taraftarlarına bir mesajım var'

30 Temmuz 2022, Cumartesi 21:53
Valerien Ismael: 'Beşiktaş taraftarlarına bir mesajım var'

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Sampdoria maçının ardından TRT Spor'a yaptığı açıklamada, "Hem 3-4-3, hem 4-3-3 oynayabilecek esnekliğe sahibiz. Çok iyi bir sezon başı geçirdik ve kampın ortasında yorgunluk etken oldu bu yüzden. Henüz %100 hazır değiliz ama rakibi 90 dakika baskı altına alacak güçteyiz. Daha da iyi olacağız." dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş, yeni sezon öncesi son hazırlık maçında Sampdoria ile 1-1 berabere kaldı. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael maçın ardından TRT Spor'dan Tuna Akdemir'e konuştu. 
"ATMISFER HARİKAYDI"

Atmosfer harikaydı. Bu sevgiyi ve tutkuyu yaşamak çok kıymetli. Burada oynamak her zaman çok güzel. İyi performans gösterdik. İyi başlıyoruz. Kayserispor maçına 1 haftalık hazırlanma sürecimiz var."

"3-4-3 DE 4-3-3 DE OYNAYABİLECEK ESNEKLİĞE SAHİBİZ"

"Sezon başı tam da böyle bir şeydir. Her şeyi denersiniz. Biz de deniyoruz. İspanya'daki maçlar bende endişe yaratmamıştı. Yorgunluk vardı. 40 derece yakın sıcaklık vardı. Buraya geldikten sonra ekibimle konuştuk. Nasıl daha fazla fırsat yaratırız, rakibi nasıl baskı altına alırız sorusunu kendi kendimize koyduk. 3-4-3 de 4-3-3 de oynayabilecek esnekliğe sahibiz. 

"TARAFTARLARIMIZA MESAJIM"

Çok iyi bir sezon başı geçirdik. Taraftarımızın anlamasını istediği bir konu var. 6 haftalık sıkı çalışma sürecinde yorgunluk belirgindi. Henüz daha %100 değiliz. Bazı noktalarda daha da iyileşmemiz gerekiyor. Ancak başlangıcı yapacak kadar kendimizi iyi hissediyoruz. Bugün olduğu gibi rakibi 90 dakika baskı altına alacak güce sahibiz. Daha da iyileştireceğiz. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!