comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Vagner Love'un menajeri: "Beşiktaş'ın bize borcu var"

31 Aralık 2018, Pazartesi 21:15
Vagner Love'un menajeri:

Vagner Love'un menajeri Evandro Ferreira, Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcuya borcu olduğunu ve henüz transfer konusunda yeni bir gelişme yaşanmadığını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta Vagner Love krizi giderek büyüyor. Siyah beyazlıların gözden çıkardığı ve Antalya kampı kadrosuna dahil etmediği Brezilyalı futbolcunun menajeri Evandro Ferreira'dan yeni bir açıklama geldi. 

Beşiktaşlı futbolcu Vagner Love'un menajeri Evandro Ferreira, Brezilya basınında Globo Esporte'ye yaptığı açıklamada, Santos'la anlaşıldığı yönündeki haberleri yalanladı. Evandro Ferreira, "Santos'la anlaştığımız yönündeki haberler doğru değil. Beşiktaş'ın Vagner Love'a borcu var. Bu yüzden önce bu sorunun halledilmesi gerekiyor." ifadelerini kullandı. 
 

Beşiktaş Haberleri: Vagner Love Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Öte yandan Vagner Love Beşiktaş'ın Antalya'daki kamp kadrosuna alınmadı. Siyah beyazlıların devre arasında yollarını ayırmayı planladığı Brezilyalı futbolcu da yönetimle yaptığı son görüşmede, "Gitmemi istiyorsanız sezon sonuna kadar olan alacaklarımı vermeniz gerekiyor." dedi. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"