comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Vagner Love'un Beşiktaş'a transferinde Serkan Reçber: "Yaşlı diyenler..."

24 Ocak 2018, Çarşamba 23:35
Vagner Love'un Beşiktaş'a transferinde Serkan Reçber:

Beşiktaş Vagner Love transferinde son aşamaya gelirken, Serkan Reçber yıldız futbolcunun yaşı ve bonservisiyle ilgili yapılan eleştirileri doğru bulmadığını söyledi. 

FutbolArena - Beşiktaş Transfer gündeminde hareketli saatler! Forvet arayışlarını sürdüren siyah beyazlılar, Vagner Love transferinde son aşamaya gelirken, TRT Spor yorumcusu Serkan Reçber bu transfer hakkında görüşlerini dile getirdi. BJK Transfer Haberleri FutbolArena'da!
 

Beşiktaş Vagner Love'u transfer etti mi?


Beşiktaş, Cenk Tosun'un Everton'a transferinin ardından golcü arayışlarını sürdürürken, Vagner Love konusunda yapılan pazarlıklarda son aşamaya gelindi. TRT Spor yorumcusu Serkan Reçber, Vagner Love transferini değerlendirdi. 

"BEŞİKTAŞ TARAFTARLARI YAŞINA BAKMASIN."
Serkan Reçber, TRT Spor'da "Avrupa Sahnesi." programında yaptığı değerlendirmede, "Benim edindiğim izlenim, Vagner Love Beşiktaş'a hayırlı olsun. Oyuncunun kulübe, başkana ve teknik adama ayrılmak istediğini, futbolun son baharında Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istediğini, şampiyonluğa oynayan bir takımda performans göstermek istediğini belirtti. Bugün de özel izinle idmanlara çıkmadığını biliyoruz. Vagner Love kulüplerin anlaşmasını bekliyor. Kısacası Vagner Love kafasında Beşiktaş'a imza atmış. Bunu çok net olarak söyleyebiliriz." diye konuştu. 

Öte yandan Serkan Reçber, "Vagner Love'un fiyatına ve bonservisine yaşı üzerinden kesinlikle bakılmasın. Yaşına ve bu kadar paranın verilmemesi gerektiğini savunanlar için şunu söyleyebilirim ki, Vagner Love aktif futbol oynayan ve bu sezon da yükselen performansıyla Alanyaspor'da ne kadar başarılı olduğunu gösterdi. Demba Ba bir risk. Çünkü 2 yıldır futbol oynamıyor. Larin ise Beşiktaş'ın aradığı ve istediği oyuncu değil. 2 tane riskli transfer yapmak yerine Vagner Love gibi ne yapacağı belli ve ligi çok iyi tanıyor. O yüzden hem oyuncunun taşına, hem de bonservisine takılmamalı." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)