comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Vagner Love'un Beşiktaş'a transferi Ukrayna basınında! "Vida'ya gol kralı arkadaş."

25 Ocak 2018, Perşembe 20:32
Vagner Love'un Beşiktaş'a transferi Ukrayna basınında!

Beşiktaş'ın transferinde son aşamaya geldiği Alanyaspor'un golcüsü Vagner Love, Ukrayna basınında da yankı uyandırdı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında Vagner Love için Alanyaspor ile prensip anlaşmasına varan siyah beyazlıların bu transferi sadece Türkiye'de değil, Ukrayna basınında da yankı uyandırdı. Özellikle Vida'nın Beşiktaş'a transferi Ukrayna basınında uzun süre konuşulurken, siyah beyazlıların Vagner Love hamlesi de çarpıcı bir şekilde duyuruldu. 


Beşiktaş Vagner Love'u transfer etti mi?


Alanyaspor yönetimiyle bir süredir transfer pazarlıklarını yürüten Beşiktaş, Vagner Love konusunda en sonunda prensip anlaşmasına vardı. Önümüzdeki günlerde resmi açıklamanın yapılması beklenirken, siyah beyazlıların bu transferi Ukrayna basınında da yer aldı. 

Özellikle Vida'nın Beşiktaş'a transferi Ukrayna basınında büyük yankı uyandırırken, siyah beyazlıların Vagner Love hamlesi de, "Vida'ya yeni arkadaş, gol kralı geliyor. Beşiktaş, Vagner Love transferinde son aşamaye geldi." ifadeleriyle duyuruldu. 
 

Vagner Love, Alanyaspor'da kaç gol attı?


Geldiği günden bu yana Alanyaspor'a çok iyi bir katkı sağlayan ve geçen sezon gol krallığı yaşayan Vagner Love, 2017'ye de damga vurdu. Alanyaspor formasıyla 2017'de ligde 28 gol kaydeden Vagner Love yalnızca Jonas'a geçildi. Benfica'lı Jonas, bu yıl Portekiz Ligi'nde 31 gol kaydetti. Bu iki oyuncudan sonra Bulgaristan'da CSKA Sofya ile 2017'de 23 gol atan Fernando Karanka geldi.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)