comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Vagner Love'dan flaş sözler: 'Beşiktaş'ın finansal durumu iyi değil'

30 Mayıs 2018, Çarşamba 18:41
Vagner Love'dan flaş sözler: 'Beşiktaş'ın finansal durumu iyi değil'

Beşiktaşlı futbolcu Vagner Love, kulübün şu anda ekonomik durumunun iyi olmadığını ve Şampiyonlar Ligi'ne katılamadığı için transfer politikasını değiştirebileceğini söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Vagner Love tatile gittikten sonra ülke basınına konuştu. Brezilyalı golcü oldukça dikkat çeken ifadeler kullanırken, siyah beyazlı kulübün şu anda finansal durumunun iyi olmadığını ve bu sebeple kendisini gönderme ihtimali olduğunu söyledi. 


Vagner Love Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Vagner Love'un ülke basınına verdiği röportajı Globo Esporte yayınlandı. Brezilyalı futbolcu yaptığı açıklamada, "Beşiktaş'ın şu anda finansal durumu iyi değil. Tatile gitmeden önce kimse benimle konuşmadı. Kalıp kalmayacağımı gerçekten bilmiyorum. Şu anda devam eden bir sözleşmem var ve bildiğim tek şey, yeni sezona kendimi hazırlamak." diye konuştu. 

Flamengo iddialarını yalanlayan Vagner Love, "Beşiktaş'a gelmeden önce ilk teklif Flamengo'dan gelmişti, bu doğru. Ancak son çıkan haberler doğru değil. Ben kimseyle görüşmedim. Beşiktaş'ta devam eden sözleşmem var ve burada mutluyum. Şu anda geleceğim hakkında neler olacağını ben de bilmiyorum. Tek bildiğim şey, kendimi yeni sezona hazırlamak." ifadelerini kullandı. 
 

Vagner Love Beşiktaş'ta kaç gol attı?


Vagner Love, Beşiktaş formasıyla bu sezon ligde oynadığı 13 maçta 4 gol kaydetti.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"