comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Vagner Love'dan flaş açıklama! Rest çekti

27 Ocak 2018, Cumartesi 23:13
Vagner Love'dan flaş açıklama! Rest çekti

Vagner Love'dan Alanyaspor Kulübüyle ilgili son dakika açıklaması geldi. Brezilyalı yıldız alacakları konusunda Başkan Hasan Çavuşoğlu'na sitem etti. 

FutbolArena - Beşiktaş Transfer gündeminde hareketli saatler! Vagner Love'dan flaş açıklama! Brezilyalı yıldız kendisine ait instagram hesabından Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun sözleşmenin şartlarını yerine getirmediğini söyledi. BJK Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Beşiktaş'ın Vagner Love transferinde son dakika haberleri


Beşiktaş'ın bir süredir kadrosuna katmak için Alanyaspor'la transfer görüşmesi gerçekleştirdiği Vagner Love'da kriz! Brezilyalı yıldız kendisine ait instagram hesabından yaptığı açıklamada, Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun gecikmiş maaşları ödemek istemediğini söyleyerek, açıkça rest çekti.

Vagner Love kendisine ait instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Alanyaspor Başkanı gecikmiş maaşlarımı ödemek istemiyor. Daha önce anlaştığımız konuyu yine yerine getirmedi. Umarım anlaşmanın şartlarını yerine getirir. Aksi taktirde anlaşma sona erer." ifadelerini kullandı. 
HİKMET KARAMAN'DAN BURSASPOR MAÇI SONRASI VAGNER LOVE AÇIKLAMASI

Alanyaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Bursaspor maçının ardından Vagner Love'un durumuyla ilgili olarak şunları söyledi:

"Takıma ve ligdeki sıralamaya bakıyoruz. Bu takımda belli oyuncu isimleri var. Şimdi 3-4 oyuncunun ismini sayıp takımdaki diğer oyuncuları farklı bir profile koymak istemiyorum. Geçen senenin gol kralı olmuş Vagner Love ile takımın iyi oyuna katkı sağlayan oyuncu grupları var. Birkaç transferle ligde iyi takım haline gelebiliriz. Ancak takımın en önemli oyuncusu gidiyor. Yani gücünüzden güç kaybediyorsunuz. Bu kolay değil. Bunun yönetim ve idari tarzı var. Oyuncu gitmek istiyor. Oyuncuyla ben de konuştum. Şunu diyor; 'Ben 33 yaşına geldim. Şampiyonlar Ligi'nde oynamak ve şampiyon olmak istiyorum. Elime böyle bir fırsat geçmiş, bu fırsatı değerlendirmek istiyorum.' Böyle bir durumda da olaylara fazla müdahil olamıyorsunuz. Elinizdeki şartlar neyse bir yerde ona göre hareket ediyorsunuz."
 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)