comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Vagner Love'dan Beşiktaş'a FIFA tehdidi

25 Ocak 2019, Cuma 08:51
Vagner Love'dan Beşiktaş'a FIFA tehdidi

Beşiktaş'ta Vagner Love'un yönetimle anlaşamaması durumunda FIFA'ya başvuracağı belirtildi.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Vagner Love ile ilgili Brezilya basınında yeni bir iddia yer aldı. Golcü futbolcunun yönetimle sözleşme feshi konusunda görüşmeler yaptığı ve anlaşmanın sağlanmaması halinde FIFA'ya başvuru yapacağı belirtildi. 
 

Beşiktaş'ta Vagner Love takımdan ayrılacak mı?


Beşiktaş'ta Vagner Love'un geleceği netleşmedi. Yönetimle sözleşme feshi konusunda görüşmelerini sürdüren Brezilyalı futbolcunun 6 aylık maaşını almaması ve sözleşmesinin de feshedilmemesi halinde FIFA'ya başvuracağı belirtildi. Haberde, Vagner Love'un Corinthians ile anlaşma sağladığı ve Beşiktaş ile arasındaki bu anlaşmazlığın çözülmesini beklediği ifade edildi. 

"VAGNER LOVE HER BÖLGEDE OYNAR"
Corinthians Teknik Direktörü Fabio Carille geçtiğimiz gün yaptığı basın toplantısında, "Vagner Love hücum bölgesinde her yerde oynayabilir. Forvet, 9 numara, 9 numaraya destekçi veya kanatlarda görev verebileceğiniz bir golcü. Kendisine her bölgede yer verebilirim" dedi. 

"39 YAŞINA KADAR OYNAR"

Vagner Love'un 39 yaşına kadar oynayabilecek seviyede olduğunu belirten Carille, "Vagner 37, 38, 39 yaşına kadar oynayabilecek bir oyuncu" dedi.Vagner Love, Beşiktaş formasıyla bu sezon ligde oynadığı 13 maçta 4 gol kaydetti.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)