comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Vagner Love İstanbul'a geliyor

28 Ocak 2018, Pazar 17:35
Vagner Love İstanbul'a geliyor

Beşiktaş, Vagner Love transferinde artık son aşamaya gelirken Brezilyalı yıldız da İstanbul'a doğru yola çıktı. 

FutbolArena - Beşiktaş Transfer gündeminde hareketli saatler! Siyah beyazlı taraftarların merakla beklediği Vagner Love transferinde artık son aşamaya gelindi. Alanyaspor kulübüyle her konuda anlaşmaya varan Beşiktaş, Brezilyalı yıldızın da kendi kulübüyle olan sorunlarını çözmesini bekliyor. BJK Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Vagner Love ne zaman Beşiktaş'a gelecek?


Beşiktaş'ta Cenk Tosun'un Everton'a transferinin ardından golcü transferinde Alanyaspor'dan Vagner Love'u katan siyah beyazlılar artık geri sayıma geçti. Alanyaspor kulübüyle bağlarını tamamen koparan Vagner Love'un 28 Ocak Pazar akşamı İstanbul'a gelmesi ve önümüzdeki saatlerde ise Beşiktaş'ın bu transferi resmi olarak açıklaması bekleniyor.  

TARAFTARLA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ
Bir Beşiktaşlı taraftar, siyah beyazlı ekiple sözleşme imzalamak için İstanbul'a hareket eden Vagner Love ile Alanya-Gazipaşa Havaalanı'nda fotoğraf çektirdi. THY'nin 23.30 Alanya - İstanbul uçağına binecek olan Beşiktaş'ın yeni transferi Vagner Love, 00.50'da İstanbul'da olacak. VAGNER LOVE'DAN ALANYASPOR'A MESAJ

Vagner Love kendisine ait instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Alanyaspor Başkanı gecikmiş maaşlarımı ödemek istemiyor. Daha önce anlaştığımız konuyu yine yerine getirmedi. Umarım anlaşmanın şartlarını yerine getirir. Aksi taktirde anlaşma sona erer." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)