comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Umut Nayir ve Ajdin Hasic Yeni Malatyaspor'a

25 Ağustos 2020, Salı 19:19
Umut Nayir ve Ajdin Hasic Yeni Malatyaspor'a

Yeni Malatyaspor, Beşiktaş'tan Ajdin Hasic ve Umut Nayir'ın transferi için görüşmelerini sürdürüyor. Kulüpler arasında yapılan görüşmelerde anlaşma noktasına gelindi. 

FutbolArena - Beşiktaş ile Yeni Malatyaspor arasında sıcak transfer gündemi. Gökhan Töre transferinde bonservis beklentisi olan Yeni Malatyaspor, siyah beyazlılardan Umut Nayir ve Hasic'i istedi. Ayrılma kararı alan ve Beşiktaş'a dönmek isteyen Gökhan Töre'nin transferinde anlaşma aşamasına gelindi. 

Yeni Malatyaspor, Beşiktaş'tan Ajdin Hasic ve Umut Nayir'i istedi. Ajdan Hasic'in yeniden kiralanması konusunda Yeni Malatyaspor'la görüşmeler devam ederken, sarı siyahlılar aynı zamanda Umut Nayir'ı da istedi.
GÖKHAN TÖRE TRANSFERİNDE TAKAS FORMÜLÜ 

Öte yandan Yeni Malatyaspor'dan ayrılmak isteyen ve Sergen Yalçın'ın kadroda görmek istediği Gökhan Töre konusunda kulüpler arasında anlaşma noktasına gelindi. Yeni Malatyaspor'un bonservis talebi olduğu için Beşiktaş kulübü bonservis yerine takas formülü üzerinde anlaşma aşamasıa geldi. Buna göre Hasic ve Umut Nayir'in Yeni Malatyaspor'a gönderilecek. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"