comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Umut Güner'den Ali Naibi ve sosyal medyadaki kavga hakkında açıklama

26 Ağustos 2019, Pazartesi 22:37
Umut Güner'den Ali Naibi ve sosyal medyadaki kavga hakkında açıklama

Beşiktaş Asbaşkanı Umut Güner, Sportif Direktör Ali Naibi hakkında konuştu. Umut Güner, sosyal medyada menajer Bayram Tutumlu ile Sedat Yeşilkaya arasındaki Ali Naibi kavgasının troller tarafından organize edildiğini söyledi. 

FutbolArena Menajer Bayram Tutumlu ile Sedat Yeşilkaya arasında sosyal medyada Ali Naibi hakkında yaşanan kavganın ardından Beşiktaş Asbaşkanı Umut Güner açıklamalarda bulundu. Duhuliye'ye konuşan Umut Güner, Bayram Tutumlu ile 1 kez Roma'da tanıştığını söyledi. 

"ALİ NAİBİ BENİM DE GÖREVE GELMESİNİ İSTEDİĞİM BİR PROFESYONELDİR"
Ali Naibi benim de göreve gelmesini desteklediğim ve her zaman yardımcı olduğum kulübümüzün bir profesyoneldir. Ben bu kulübün Asbaşkanıyım. Kendisiyle 4 sene boyunca birlikte çalıştım. Halen de geçmişte yaptığımız transfer çalışmalarında olduğu gibi uyum içinde çalışmaya devam ediyoruz. 

"ALİ NAİBİ'Yİ BAŞKANA ÖNEREN BENİM"

Sportif Direktörlük konusunda onu başkana öneren kişi benim. Biz bu sene profesyonelleşme konusunda önemli kararlar aldık ve hayata geçirdik. Sportif Direktörümüz yapılan transfer çalışmalarını başkanımız ve bizlerle birlikte titizlikle götürüyor. Tabi ki eskiden olduğu gibi son kararları başkanımız Fikret Orman verir. "BAYRAM TUTUMLU İLE 1 KEZ TANIŞTIM"

Ben Bayram Tutumlu ile 1 kez tanıştım. O da Roma'da. Yanımda Ali Naibi ve birkaç arkadaşımız vardı. Öyle bahsedildiği gibi sık sık görüşmem oldu. Bazen kendisi bana mesaj atar. Ara sıra telefonla görüşürüz. Bugüne kadar kendisiyle herhangi bir transfer yapmadık. Sosyal medyada da bugün yaratılan kaosun, bizlere zarar vermek isteyen troller tarafından organize edildiği aşikardır. Ali Naibi'ye biz yöneticiler olarak güvenimiz tamdır. Kimse birlik beraberliğe ihtiyacımız olduğu şu dönemde bizim bütünlüğümüzü bozmaya çalışmasın. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!