comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ümit Özat ve Şenol Güneş'in yardımcıları arasında tartışma

10 Mart 2018, Cumartesi 20:44

Beşiktaş - Gençlerbirliği maçının ikinci yarısında Şenol Güneş ve Ümit Özat'ın yardımcıları arasında yedek kulübelerinin hemen önünde tartışma yaşandı. 

FutbolArena - Beşiktaş ile Gençlerbirliği Süper Lig 25. haftasında karşı karşıya geldi. Son derece heyecanlı geçen maçın ilk yarısı golsüz berabere biterken, ikinci yarının son 20 dakikasına girildiği anda Ümit Özat ve Şenol Güneş'in yardımcıları arasında tartışma yaşandı. 

BEŞİKTAŞ - GENÇLERBİRLİĞİ MAÇINDA TARTIŞMA
Ümit Özat ile Şenol Güneş arasında kupa maçından bu yana gelen gerginliği yardımcılarına da sıçradı. Maçın 73. dakikasında yaşanan bir pozisyonun ardından yedek kulübeleri arasında gerilim yaşandı. Şenol Güneş'in yardımcısı Şeref Çiçek ile Ümit Özat'ın yardımcısı arasında yaşanan tartışmaya 4. hakem Arda Kardeşler müdahale etti. Arda Kardeşler'in müdahalesi sonrası iki kulübün yetkilileri de kendi yedek kulübelerine doğru yöneldiler. 
 

Ümit Özat - Şenol Güneş kavgası


Hatırlanacağı üzere Beşiktaş - Gençlerbirliği Türkiye Kupası maçının ardından Şenol Güneş'in "Ayakkabıları yoktu, biz verdik." sözlerine tepki gösteren Ümit Özat, Şenol Güneş hakkında son derece sert ifadeler kullanmıştı. Bu açıklamaların ardından iki teknik adam arasında buzlar erimedi. 

Vodafone Park'ta oynanan Beşiktaş - Gençlerbirliği lig maçı öncesinde iki teknik adam bir araya dahi gelmeyip hiçbir şekilde el sıkışmadılar. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.