comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Uğurcan Çakır'dan Mert Günok açıklaması: "Farklı anlaşıldı"

17 Nisan 2023, Pazartesi 00:29
Uğurcan Çakır'dan Mert Günok açıklaması:

Trabzonspor kalecisi Uğurcan Çakır, A Milli Takım hakkındaki sözlerinin Beşiktaş kalecisi Mert Günok ile ilgisi olmadığını söyledi.

FutbolArena - Trabzonspor, Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında ağırladığı Beşiktaş ile 0-0 berabere kaldı. Trabzonspor kalecisi Uğurcan Çakır ile Beşiktaş kalecisi Mert Günok karşılaşmaya damga vurdu. 

"MERT AĞABEYİ ÇOK SEVİYORUM"
Maç sonu beIN SPORTS'a açıklamalarda bulunan Uğurcan Çakır, A Milli Takım hakkındaki sözlerinin Mert Günok ile ilgisi olmadığını söyledi:

"Hafta içi açıklamalarım farklı anlaşıldı. Mert ağabeye değildi lafım. Kimseye değildi. Mert ağabeyi çok seviyorum. Mert ağabeyin beni sevdiğini biliyorum. Ben de onu çok seviyorum. Turnuvada bana çok destek oldu."

İHSAN DERELİOĞLU'NUN MAÇ SONU AÇIKLAMALARI

Trabzonspor'un teknik sorumlusu İhsan Derelioğlu maç sonu basın toplantısında açıklamalarda bulundu:

"Kazanamadığımız zaman mutlu olmamız mümkün değil. Ancak bugün farklı bir akşamdı. Ben mutluyum. Üç puan almamamıza rağmen, genetiğimize aykırı olmamıza rağmen, farklı değerler kazandığımız için mutluyum. Önümüzdeki yılın planlarını daha fazla zaman kazanarak yapacağını düşünüyorum. Bu skor, bu oyun,ortaya çıkan bu ruh, sağ duyu açısından Trabzonspor'a önemli bir süre kazandıracak. Trabzonspor'un sağduyu kazanmaya ihtiyacı var. Gelecekle ilgili planların baskı ve stres altında kalmadan, projeler dahilinde yapılması için süre gerekiyor. Bu maç gelecek için önemli bir ışık olmuştur."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!