comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Uğur Meleke: ''Beşiktaş'ta Pepe gerçeği''

22 Kasım 2017, Çarşamba 09:49
Uğur Meleke: ''Beşiktaş'ta Pepe gerçeği''

Beşiktaş'ın zaferini Hürriyet Gazetesi'nde yazmış olduğu yazı ile kutlayan Uğur Meleke, siyah beyazlı takımın Portekizli yıldızı Pepe'nin üzerinde durdu.

FutbolArena - Beşiktaş, dün akşam tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi Gruplarından çıkma başarısı göstedi. Temsilcimiz Beşiktaş, Porto karşısında aldığı 1 puan gruptan çıkmasına yetti. Spor yazarı Uğur Meleke, karşılaşmayı köşe yazısında değerlendirdi.


Uğur Meleke'den Pepe ve Beşiktaş Porto maçı yorumu


Beşiktaş'ın zaferini Hürriyet Gazetesi'nde yazmış olduğu yazı ile kutlayan Uğur Meleke, siyah beyazlı takımın Portekizli yıldızı Pepe'nin temsilcimize kattıklarından övgü ile bahsetti.

''PEPE BÜYÜK MAÇLARDA HEP BÜYÜK OYNADI''
''Beşiktaş son maça liderliği garantilemiş biçimde, Türk futbolunun puan rekorunu kırmak için çıkıyorsa bir adamın daha özel performansının da altını çizmek gerek: Pepe, bu sezon büyük maçlarda hep büyük oynadı. Tosiç ilk yarıda anlamsız şekilde uzun vurmakta ısrar etti, oysa Pepe oyun kurarken de sakindi. Beşiktaş'ın bu coşkusu ve deneyimiyle, çok kötü bir kura çekmezse çeyrek final şansının da yüksek olduğunu düşünüyorum ben.''


Pepe'nin Beşiktaş performansı


Geçtiğimiz sezonu Real Madrid takımında tamamlayan Pepe, sezon başında Beşiktaş'ın yolunu tuttu. Bu sezon siyah beyazlı takımın savunmada sigortası olan Portekizli yıldız Pepe, bu süreçte 17 resmi karşılaşmada süre alırken 1 gol kaydetti. Pepe'nin Beşiktaş ile 2019 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"