comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Udinese, Dorukhan Toköz için teklifini artırdı

02 Temmuz 2019, Salı 14:06
Udinese, Dorukhan Toköz için teklifini artırdı

Beşiktaş'ta performansı yükselen Dorukhan Toköz için Udinese'nin yaptığı teklifi artırdığı iddia edildi.

FutbolArena Dış haberler - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken gündemdeki konulardan biri de Dorukhan Toköz'ün geleceği. İtalyan takımları tarafından takip edilen Dorukhan Toköz için Udinese'nin teklifini artırdığı iddia edildi. Genç futbolcunun transferinde ısrarcı olan İtalyan kulübünün Beşiktaş'ın 12 milyon euroluk talebi sonrası yeni teklif yaptı. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Dorukhan Toköz, Udinese'ye transfer olacak mı?


İtalyan basınında yer alan haberlere göre Udinese, Beşiktaş'ın 12 milyon euro bonservis bedeli istediği  için Dorukhan Toköz teklifini artırdı. Sky Italia'da yer alan habere göre; Lazio'nun da 7 milyon euroluk teklifi sonrası Udinese'nin yeni bir teklif yaptığı iddia edildi. 


 

Dorukhan Toköz, Beşiktaş'ta kaç maçta oynadı?


Kariyerine Eskişehirspor'da başlayan Dorukhan Toköz, 2018 yılında Beşiktaş'a transfer oldu. Genç futbolcu kısa süre içerisinde bulduğu forma şansını iyi değerlendirdi ve sergilediği performansla dikkat çekti. Dorukhan Toköz, Beşiktaş'ta geçtiğimiz sezon 25 resmi maça çıktı ve 3 gol, 3 asistlik performans sergiledi. Dorukhan Toköz'ın Beşiktaş ile 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.
Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"