comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Tyler Boyd'dan transfer ve şampiyonluk sözleri

02 Mart 2020, Pazartesi 11:28
Tyler Boyd'dan transfer ve şampiyonluk sözleri

Beşiktaşlı futbolcu Tyler Boyd, bu sabah gerçekleştirilen idman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

FutbolArena - Süper Lig'in 25. haftasında Ankaragücü ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta hazırlıklar devam ediyor. Siyah beyazlılarda bu sabah yapılan idman öncesinde Tyler Boyd basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

"SÜREKLİ OYNAMAK İSTİYORUM"
"Tek isteğim sürekli oynamak. Fırsat bulduğumda da her zaman yüzde yüzümü vereceğim. Bu fomayı giymek çok özel. Pozisyonum ne olursa olsun elimden geleni yapacağım. Her gün sıkı bir şekilde çalışıyorum ve fırsat bulduğumda da kalitemi göstermeye çalışıyorum. Yavaş yavaş şans bulmaya da başladım. Alanyaspor maçında hocam bana sahada bir özgürlük sağladı. Geçmişi değiştiremem ama şu ana odaklanarak birçok şeyi yapabilirim. Ben de buna odaklanıyorum."

"SON MAÇLARDA İYİ PERFORMANS SERGİLEDİK"

"Bizim şu anda maç maç ilerlememiz gerekiyor. Kazanıp, üstüne koyarak devam etmemiz gerekiyor. Son maçlarda iyi performans sergiledik. Bunu sürdürürsek devamının geleceğini düşünüyorum. Bizim şu anda yapmamız maç maç ilerlemek."

"AYRILMAYI HİÇ DÜŞÜNMEDİM"

"Benim hayalim Beşiktaş'ta oynamaktı. Bu hayalim devam ediyor. Ocak ayında kesinlikle ayrılmayı düşünmedim. Burada kalarak kendimi kanıtlamak istiyorum. Bunu da yapabileceğime inanıyorum."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)