comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Tyler Boyd'dan transfer ve Quaresma itirafı

25 Temmuz 2019, Perşembe 15:54
Tyler Boyd'dan transfer ve Quaresma itirafı

Beşiktaş'ın yeni transferlerinden Tyler Boyd, Avusturya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın transfer ettiği golcü futbolcu Tyler Boyd, Avusturya kampında yaptığı basın toplantısında Ricardo Quaresma hakkında gelen soruya yanıt verdi. Boyd, Beşiktaş'ta büyük başarılara imza atmak istediğini belirtirken, transfer sürecinde yaşananlara da değindi. Amerikalı futbolcunun yaptığı açıklamalar şu şekilde:
 

Beşiktaş Haberleri 25 Temmuz 2019


"Gerçekten harika bir kulübe geldim. Burada bulunmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Her şey çok güzel gidiyor. Çok heyecanlıyım. Transfer olduğum günden beri takım arkadaşlarım ve teknik ekip tarafından çok güzel karşılandım. Ailenin bir parçası olduğumu hissettim.

"KANATTA OYNAMAYI SEVİYORUM"
Abdullah Avcı'nın oyun felsefesini ve benden beklentilerini öğrenmeye çalışıyorum. Kalitem belli. Öğrenme sürecini sürdüreceğim. Özel bir pozisyon tercihim yok. Açık pozisyonunda oynamayı severim. Abdullah Avcı nerede görev verirse takıma katkı sağlamak için elimden geleni yaparım.

"BAŞKA TEKLİFLER DE ALDIM"

Vodafone Park'a rakip olarak gelmiştim ve çok heyecanlanmıştım. Şimdi Vodafone Park'a Beşiktaş formasıyla çıkmak için sabırsızlanıyorum. Transferde başka opsiyonlar vardı ama ben Beşiktaş'ı tercih ettim. Bunun için de çok mutluyum. Doğru bir tercih yaptığıma inanıyorum.

"QUARESMA'DAN ÖĞRENECEĞİM ÇOK ŞEY VAR"

Şampiyonluk Beşiktaş için her zaman tek hedeftir. Beklentilerin farkındayım. İyi bir kadromuz var ve beklentilere karşılık verebiliriz. Ricardo Quaresma, çok kaliteli bir oyuncu. Ondan öğreneceğim çok şey var. Kısa zamanda ritim tutacağım. Takıma adapte olmam çok zaman alacak gibi görünmüyor."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da! 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!