comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Tyler Boyd Beşiktaş taraftarları için kendisini anlattı

18 Temmuz 2019, Perşembe 21:51
Tyler Boyd Beşiktaş taraftarları için kendisini anlattı

Tyler Boyd, Beşiktaş'a transfer olduktan sonra ilk röportajını verdi. Boyd, siyah beyazlı taraftarların önünde oynamak için sabırsızlandığını söyledi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın yeni transferi Tyler Boyd, kulüp kanalına röportaj verdi. 

"BÜYÜK BİR KULÜBE GELDİĞİM İÇİN GERÇEKTEN GURURLUYUM"
Böyle büyük bir kulübe geldiğim için gerçekten gururluyum. Büyük bir tarihi olan önemli bir aileye katıldığım için mutluyum. Bir an önce çalışmalara başlamak için heyecan duyuyorum. Böyle kaliteli bir yere gelmekten büyük onur duyuyorum. 

"HER ZAMAN GELİŞMEK İSTEYEN BİR OYUNCUYUM"

Her zaman gelişmek isteyen, öğrenmek ve kazanmak isteyen bir oyuncuyum. Gol tmayı, asist yapmayı seven bir oyuncuyum. En önemlisi takımımızın kazanması. Vodafone Park'ta inanılmaz bir atmosfer vardı. Geçen sezon rakip tarafta olduğum için tek kötü yanı kaybetmekti. Maçta ve maçtan sonra Beşiktaş'ta oynama hayalim daha güçlü bir hali geldi.

"BEŞİKTAŞ İÇİN HER ŞEYİMİ VERMEK İSTİYORUM"

Taraftarların bizlerin performansında çok büyük bir etkisi var. Onların verdiği enerji, destek gerçekten çok önemli. Beşiktaş taraftarlarının önünde oynamak, onların desteğini arkamıza alarak oynamak harika bir duygu olmalı. Beşiktaş taraftarlarının karşısına çıkmak ve takım için her şeyimi vermek istiyorum.

FutbolArana Haber Turu (5 Aralık 2019)