comScore

Beşiktaş Beşiktaş

TV8 O Ses Türkiye Yılbaşı Özel'de Cenk Tosun sahnede!

31 Aralık 2017, Pazar 20:03
TV8 O Ses Türkiye Yılbaşı Özel'de Cenk Tosun sahnede!

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında 31 Aralık Pazar akşamı Beşiktaşlı Cenk Tosun başta olmak üzere spor ve sanat camiasından birbirinden ünlü isimler sahne alacak. 

FutbolArena - Beşiktaşlı futbolcu Cenk Tosun O Ses Türkiye'de! TV8'de Acun Ilıcalı'nun sunduğu ve aynı zamanda yapımcılığını üstlendiği O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında birbirinden ünlü isimler sahnede olacak. O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı saat kaçta? O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında Cenk Tosun saat kaçta şarkı söyleyecek? gibi soruların cevapları haberimizde. 
 

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı saat kaçta? (TV8)


Acun Ilıcalı'nın her yıl Yılbaşı'nda özel program olarak izleyicilere sunduğu O Ses Türkiye'de bu yılbaşında yine birbirinden ünlü isimler sahne alacak. Geçtiğimiz yıllarda hatırlanacağı üzere Oktay Kaynarca, Aras Bulut, Pascal Nouma başta olmak üzere birçok ünlü ismin sahne aldığı O Ses Türkiye Yılbaş Özel programı 31 Aralık Pazar gecesi saat 20:00'de TV8'de başlayacak. 

Instagram üzerinden yayınlanan O Ses Türkiye görüntülerine Cem Yılmaz ile teknik direktör Yılmaz Vural, başarılı oyuncu Ozan Güven ile Yıldız Tilbe'nin düetleri damga vurdu
 

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında kimler var?


31 Aralık Pazar akşamı saat 20:00'de TV8'de başlayacak olan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında birbirinden ünlü isimler sahne alacak. Cem Yılmaz, Aleyna Tilki, Ozan Güven, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Tolga Sarıtaş, Gizem Karaca, Cenk Tosun, Avatar Atakan ve ünlü teknik direktör Yılmaz Vural konuk olacak. Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile Özkan Uğur jüri koltuğunda oturacak.


Acun Ilıcalı kimdir?


2005 yılında 2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurdu.2007-2008 yılları arası Uğur Dündar tarafından sunulan "Yoksa Rüya Mı?" adlı aktüel programın yapımcılığını üstlendi. Daha önce Survivor Aslanlar Kanaryalar (2006), Survivor Türkiye Yunanistan (2007), Survivor Kızlar Erkekler (2010) ve Survivor Ünlüler Gönüllüler'i (2011 ve 2012 yıllarında) yapan Acun Ilıcalı, Survivor Ünlüler Gönüllüler 3 ile karşımıza çıktı. Muhabir olarak girdiği televizyon sektöründe Türkiye'nin en önde gelen yapımcısı olarak isim yapan Acun Ilıcalı,14 Kasım 2013 tarihinde tv8'i satın alarak artık kendi TV kanalının sahibi olduğunu duyurdu. MNG gurup başkanı ve tv8 kanalının sahibi olan Mehmet Nazif Günal ile anlaştığını, satın alma sürecinin başladığını Twitter'a yazmıştır.
2014 yılında tv8 kanalında gösterime giren Ütopya adlı bir yarışma programı başlattı.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.