comScore

Beşiktaş Beşiktaş

TV8 Boks Gecesi Baki Bercimek - Ramazan maçında herkesi donduran an!

28 Ekim 2017, Cumartesi 01:14
TV8 Boks Gecesi Baki Bercimek - Ramazan maçında herkesi donduran an!

TV8 Boks Gecesi başladı. Gecenin en dikkat çeken ve aynı zamanda en erken sonuçlanan maçı eski Beşiktaşlı futbolcu Baki Mercimek ile Ramazan Kalyoncu arasında oynanan müsabaka oldu. 

FutbolArena - TV8'de Acun Ilıcalı'nın önderliğinde Boxun Yıldızları gecesinde birbirinden önemli karşılaşmalar oynandı. Box Gecesi'nde Acun Ilıcalı'nın yeni programı Boxun Yıldızları gecesinde birçok ünlü isim ringde kozlarını paylaştı. Birbirinden ünlü isimlerin mücadele ettiği ringde kadınların maçları da en az erkeklerin müsabakaları kadar hareketli ve sert geçti. Özellikle Sahra ile Aycan'ın müsabakası yine geceye damga vuran karşılaşmalardan biri oldu. 
 

TV8 Boks Gecesi, Boksun Yıldızları ilk bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlandı?


Yorumculuğunu Survivor 2017 finalisti Adem Kılıççı'nın yaptığı Boxun Yıldızları programında gecenin en flaş maçı eski Beşiktaşlı futbolcu Baki Mercimek ile yine TV8'de daha önceden yayınlanan Göz6 programı yarışmacılarından Ramazan Kalyoncu'nun karşılaşması oldu. Programın yeni bölümü saat 20:00'de başladı. 


TV8 Baki Mercimek - Ramazan Kalyoncu Boks maçı (İZLE)


Beşiktaşlı eski futbolcu Baki Mercimek ile daha önce Göz6 yarışmasında boy gösteren Ramazan Kalyoncu'nun maçı yarıda kaldı ve doktor kararıyla kazanan belli oldu. Oldukça sert ve hareketli başlayan maçın ilk round'unda Ramazan Kalyoncu'nun atak oynaması üzerine hakem iki kere maçı durdurmak zorunda kaldı. Ancak hakemin müdahaleleri Baki Mercimek ve Ramazan Kalyoncu'nun hırsını kesemedi. Hakemin yeniden start vermesiyle birlikte bu kez Ramazan Kalyoncu üst üste kroşelerle Baki Mercimek'e karı atak yaparken, bu esnada kafa kafaya çarpışma yaşandı. Çarpışma sonucunda Ramazan Kalyoncu'nun kaşında kanama meydana geldi ve yapılan müdahalenin ardından Ramazan'ın kaşının açıldığı gözlemlendi. Kısa süre beklendikten sonra doktor kararıyla maçın kazananı Baki Mercimek oldu. Henüz daha ilk round'un başında yaşanan bu talihsiz olayı da Adem Kılıççı yorumladı. 


"RAMAZAN KONTROLSÜZLÜĞÜN CEZASINI ÇEKTİ"

Ünlü boksör ve aynı zamanda Survivor 2017 finalisti Adem Kılıççı Baki Mercimek ile Ramazan Kalyoncu arasındaki müsabakanın kısa sürmesiyle ilgili olarak, "Çok heyecanla beklediğim bir maçtı. Büyük talihsizlik oldu. Aşırı kontrolsüz başladılar maça. Ramazan özellikle kontrolsüz ataklar gerçekleşti ve bunun cezasını çekti." diye konuştu. 
 

TV8 Box gecesinde kimler, hangi ünlüler var?


Dilara Gönder'in sunumu, Bilgehan Demir ve Adem Kıllıççı'nın yorumuyla TV8'de Boxun gecesi programında birbirinden önemli, ünlü isimler de ringde kozlarını paylaştı. Fulya Keskin, Şenol İpek, Aycan Demirci, Ateş Fatih Uçan, Çılgın Sedat, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Sami Lavi, Asena, Baki Mercimek, Ayşıl Özaslan, Ramazan Kalyoncu ve Doğuş kozlarını paylaştılar. 

BAKİ MERCİMEK'TEN İDDİALI SÖZLER! "KİMSEDEN ÇEKİNMİYRUM"

Boks çok farklı bir dal. Bireysel bir spor. Yeşil sahalarda beni agresif ve sert futbolcu olarak hatırlar insanlar. Aksine normal hayatta hiç öyle değilim. Buradaki hırs çalışma azmi, maçtaki hırs kazanma azmi olacak. Ringde hareketli kaldığım anda bana yetişecek rakip göremiyorum. Kimseden çekincem yok. Antrenmanların çok iyi geçtiği için kendimi hazır hissediyorum. Herkesin kendine göre avantajları ve dezavantajları var. Ben kendi dezavantajlarımı biliyorum. Belki şanssız kura çektim diye düşünüyorsundur, kısmet bence. 

Tüm Aktüel haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.