comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Turgay Demir'den Şenol Güneş'e veryansın! "Adamı bitirdi"

18 Mart 2018, Pazar 21:31

Beşiktaşlı yorumcu Turgay Demir, Başakşehir maçı sonrasında Şenol Güneş'i eleştirdi.

FutbolArena - Başakşehir ile Beşiktaş  arasında oynanan Süper Lig'in 26. hafta maçı 1-0 Başakşehir üstünlüğü ile sonuçlanırken maç sonunda A Spor'a konuşan yorumcu Turgay Demir, Şenol Güneş'i eleştirdi. 


Turgay Demir "Şenol Güneş, Gary Medel'i harcıyor"


Şenol Güneş orta sahadan stoper yapmaya çalışıyor diyen Turgay Demir, "Medel'i stoper oynatıyor. Elinde stoper olmasa oynatırsın da Medel sürekli stoper oynuyor" dedi.

Şenol Güneş'in Medel'den faydalanamadığını savunan Turgay Demir, "Medel'i üç ay kenarda oturttu, şimdi de stoperde harcıyor" dedi. Öte yandan Beşiktaşlı futbolcuların bu maçta yeteri kadar konsantre olmadığını da savunan Demir, siyah beyazlı futbolcuları da eleştirdi. 
 

Başakşehir 1-0 Beşiktaş Önder Özen'in maç sonu beIN Sports yorumları


"BAŞAKŞEHİR'İN OYUN PLANI..."
Başakşehir'in bir farkı da, kendi oyununu dikte etmeye çalışırken Beşiktaş'ın da oyununu oynatmama üzerine bir planı vardı. Bütün takımların savunma planları vardır. Ancak hem hücum, hem de savunma planı olan tek takım Başakşehir'dir gerçek anlamda. Medel tarafına baskı yaptı. Tosic'e al, oyna dediler. 

"BEŞİKTAŞLI OYUNCULAR SIKMADI DİYEBİLİRİZ"

Talisca, Babel, Lens ve Negredo'yu Başakşehir oyundan düşürdü. Şu maç Beşiktaşlı oyuncular sıkmadı, performans yetersiz şeklinde yorumlanacak bir maç değildi. Başakşehir önce aldırmadı, sonra döndürmedi ve vurdurmadı. Bu planı uyguladı. 

"ŞENOL HOCA GEÇ KALDI"

Şenol hocayı eleştirirken çekiniyorum ama gerçek şu ki, maç içerisinde bizce değişikliklerde geç kaldı. Oyun planına müdahale etmediğini gördük. Bu sebeple performans olarak bazı oyuncular dipte göründü. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.