comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Turgay Demir'den PFDK'ya sert Talisca eleştirisi: "Yatacak yerleri yok"

22 Şubat 2018, Perşembe 17:42
Turgay Demir'den PFDK'ya sert Talisca eleştirisi:

Beşiktaşlı futbolcu Talisca'nın cezası için yapılan itiraz başvurusunun reddedilmesi üzreine Turgay Demir'den PFDK kurullarına sert eleştiri geldi. 

FutbolArena - Beşiktaş kulübünün Talisca'nın cezası için TFF'ye yaptığı itirazın reddedilmesi üzerine Turgay Demir'den kurullara sert eleştiri geldi. 

Turgay Demir A Spor canlı yayına bağlanarak, PFDK'nın Talisca'nın itirazını reddetmesi üzerine, "Hukukun bir tek amacı var. Kamuoyu vicdanını rahatlatmak. Federasyondaki hukuk kurallarının burada kamu vicdanını rahatlatma şansı vardı. Mesele Talisca'nın oynayıp oynamaması değil. Mesele adalet. Daha önce bunun örnekleri oldu." ifadelerini kullandı. 
"YATACAK YERLERİ YOK"

Sen kırmızıyı iptal ediyorsun, sarıyı niye iptal etmiyorsun? İngiltere yapıyor biz onları geriden mi takip edeceğiz? Büyük fırsatı kaçırdılar. Federasyon kurullarının yatacak yeri yok. Türk futboluna büyük zarar verdiler. En büyük zararları da bu oldu. 

PFDK'dan yapılan açıklamada  BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin sporcusu ANDERSON SOUZO CONCAICA, müsabakada görmüş olduğu sarı kartın ve cezai uygulamalarının kaldırılmasına ilişkin talebinin REDDİNE karar verilmiştir. ifadelerine yer verildi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.