comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Turgay Demir'den Muharrem İnce'ye Passolig çıkışı! 'Bilmediğin konuya girmeyin'

16 Mayıs 2018, Çarşamba 11:49
Turgay Demir'den Muharrem İnce'ye Passolig çıkışı! 'Bilmediğin konuya girmeyin'

Spor Yazarı Turgay Demir, CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin Passolig ile ilgili açıklamalarına sert tepki gösterdi.

FutbolArena - Spor Yazarı Turgay Demir'den CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'ye sert bir eleştiride bulundu.

A Spor'da konuşan Turgay Demir, önceki gün Muharrem İnce'nin Passolig sistemiyle ilgili yorumlarına tepki gösterdi. Turgay Demir, Muharrem İnce'nin bilmediği konularda konuşmaması gerektiğini söyledi.
 

Turgay Demir'in Muharrem İnce için yaptığı yorum


Turgay Demir, "Sayın Muharrem İnce Passolig'i kaldırdığın zaman tribünler ne hale gelir biliyor musun? Vodafone Park'ta kaç şehit verdik haberin var mı? Git ne yapacaksan onu anlat. Passolig yüzünden insanlar maça karısıyla kızıyla gidebiliyor. Çünkü ona terbiyesizlik yapan adam kaçamaz. Karımızla kızımızla stada gitmek hayaldi. Bilmediğiniz konuya girmeyin" diye konuştu.
 

Muharrem İnce'den Passolig açıklaması (Passolig kalkacak mı?


Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Aksaray'da düzenlediği mitingde Passolig'i kaldıracağını açıklayarak şunları söylemişti.
"Bu ülkenin gençlerine tasarımı teknolojiyi öğretmek istiyorum. Patant almalarını istiyorum. Ülkemi ayağa kaldırmasını istiyorum gençlerden. Özgür ortamda tasarım yapılabilir. Sen daha wikipedia'yı bile kapattın. Cumhurbaşkanını eleştirmek özgür olacak. Bir passolig olayı var. Futbol bile özgür değil bu ülkede. Cumhurbaşkanı olduğumda passoligi kaldıracağız."
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"