comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Transferde son dakika! | Aydın Cingöz Transfer Arenası

02 Ağustos 2019, Cuma 21:16
Transferde son dakika! | Aydın Cingöz Transfer Arenası

Transferdeki son dakika gelişmeleri FutbolArena TV'de değerlendirildi. Aydın Cingöz ile Transfer Arenası programında sıcak transfer bilgileri aktarılıyor. 4 büyükler ve Anadolu takımlarından transfer gelişmeleri FutbolArena TV'de canlı yayında. 

FutbolArena - Aydın Cingöz ile Transfer Arenası programında transferdeki son gelişmeler taraftarlar ile buluşturuluyor. 4 büyüklerin transferlerinden ve Anadolu kulüplerinden birçok muhabirimizin canlı yayında aktardığı haberleri takip etmek için Transfer Arenası programının tekrarını bu haberde izleyebilirsiniz.

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor dışında Anadolu takımlarından sıcak haberler bu programda... 


Galatasaray Transfer Haberleri: Falcao transferinde son durum


Ali Naci Küçük, TransferArenası programı canlı yayınında Falcao transferi hakkında, "Monaco'nun inadı kırılamadı hala. Pazarlıklara 3 milyon euro ile başlamışlardı. Galatasaray yönetimi de transferin süre alabileceğini ifade ediyor. Önümüzdeki hafta içine kadar sürecek gibi duruyor" ifadelerini kullandı. 


Trabzonspor Transfer Haberleri: Adebayor'un transferi


FutbolArena Trabzon Muhabiri Nurgül Günaydın, Adebayor ile daha önceden görüşüldüğünü ve sözleşmenin detaylarındaki sorunların giderildiğini söyleyerek, ""Trabzonspor, Adebayor ile çok önceden görüşmeye başlamıştı. Adebayor 2 yıllık sözleşme talep ederken, Trabzonspor ise 1 yıllık sözleşme önermişti. Büyük ihtimalle transferde bu sıkıntı aşıldı." diye konuştu. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!