comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Transfer Haberleri: Tosic, Beşiktaş'a haber gönderdi! 'Dönmek istiyorum'

08 Haziran 2019, Cumartesi 13:02
Transfer Haberleri: Tosic, Beşiktaş'a haber gönderdi! 'Dönmek istiyorum'

Geçtiğimiz yıl Beşiktaş'tan ayrılan Dusko Tosic, geri dönmek için siyah beyazlı yönetimle temasa geçti.

FutbolArena - Beşiktaş'ta gelecek sezonun transfer çalışmaları devam ederken sürpriz bir gleişme yaşandı. Siyah beyazlılardan geçtiğimiz yıl transfer olan Dusko Tosic, yönetimle temasa geçerek geri dönmek istediğini iletti. Beşiktaş yönetimi, teknik direktör Abdullah Avcı ile yapılacak görüşme sonrası Sırp futbolcuyla ilgili kararını verecek. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Dusko Tosic, Beşiktaş'a geri dönecek mi?


Beşiktaş'ta gelecek sezonun transfer çalışmaları devam ediyor. savunma hattına da takviye yapmak isteyen siyah beyazlılara eski futbolcularından Dusko Tosic'ten sürpriz bir talep geldi. Sırp futbolcu, Beşiktaş yönetimiyle temasa geçerek yeniden siyah beyazlı takımda forma giymek istediğini bildirdi. Gelecek yıl takımın bütçesini 40 milyon euro seviyelerine düşürmek isteyen ve transferde maliyeti uygun isimlerle anlaşmaya çalışan Beşiktaş'ın, Tosic'ten gelen bu talebi Abdullah Avcı'ya ileteceği ve deneyimli hocadan gelecek rapora göre kararını vereceği kaydedildi. 
 

Dusko Tosic, Çin'de kaç maçta oynadı?


Kariyerini Çin Ligi'nde Guangzhou takımında sürdüren Dusko Tosic, şimdiye kadar Çin ekibinde 21 maça çıktı ve 2 gol attı. Dusko Tosic, Beşiktaş'ta ise toplamda 100 maça çıkmış ve 7 gol, 5 asistlik performans sergilemişti.
 

Beşiktaş Haber: Beşiktaş'ta Abdullah Avcı kimleri gönderecek?


Beşiktaş yönetimi, yeni teknik direktör Abdullah Avcı ile birlikte transfer mesaisine başladı. Beşiktaş, sözleşmesi sona eren Mustafa Pektemek, Gökhan Töre ve Tolga Zengin ile kesin olarak yollarını ayırma kararı aldı.

4 İSİM DAHA DÜŞÜNÜLÜYOR
Siyah beyazlılarda teknik direktör Abdullah Avcı'nın kadroda düşünmediği isimler arasında Ricardo Quaresma, Enzo Roco, Cyle Larin ve Mirin'in yer aldığı öğrenildi. Beşiktaş yönetimi, bu futbolcuları da göndermeyi planlıyor.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.