comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Transfer Haberleri: Beşiktaş'tan transferde Mehmet Topal sürprizi

12 Haziran 2019, Çarşamba 10:33
Transfer Haberleri: Beşiktaş'tan transferde Mehmet Topal sürprizi

Beşiktaş'ı yakından takip eden muhabirler Sercan Dikme ile Emre Zabunoğlu, FutbolArena TV'de siyah beyazlılarla ilgili son gelişmeleri paylaştı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken gündeme gelen son isim Mehmet Topal oldu. FutbolArena TV'de Transfer Arenası programına konuk olan Beşiktaş muhabirleri Emre Zabunoğlu ile Sercan Dikme, siyah beyazlılarla ilgili son gleişmeleri paylaştı. Sercan Dikmen, Fenerbahçe taraftarı ile sorun yaşayan Mehmet Topal'ın Beşiktaş'a transfer olmak istediğini belirtti. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Mehmet Topal, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Tecrübeli futbolcunun Beşiktaş'a transfer olmak istediğini belirten Sercan Dikmen, "Mehmet Topal, Fenerbahçe taraftarıyla bir sorun yaşadı ve sözleşmesinin bitmesine 1 yıl kaldı. Mehmet Topal, Beşiktaş'a gelmek istiyor ve bunu siyah beyazlı yönetime de bildirdi. Beşiktaş yönetimi de bınservis problemini halletmesi halinde ilgileneceklerini söyledi. Beşiktaş yönetimi 6 numara için ekstra bonservis bedeli ödemek istemiyor. Mehmet Topal, Fenerbahçe ile bir kırgınlık yaşadığını ve Beşiktaş'a gelmek istediğini bildirdi. Eğer transfer olursa da 1,6-1,7 milyon euroluk teklif yapılabilir. Ali Koç'un bu transfere yaklaşımının ne olacağı da önemli. Mehmet Topal, Beşiktaş'a fayda sağlar. Atiba artık yaşlanıyor ve Topal oraya iyi olur." dedi. 

"MEHMET TOPAL FAYDALI OLUR"
Mehmet Topal'ın Beşiktaş'a transferi halinde takıma katkı sağlayabileceğini belirten Emre Zabunoğlu, "Medel'den sonra Mehmet Topal mantıklı tercih olur. Mehmet Topal-Dorukhan ve Ljajic üçlüsü olur. Atiba'dan da yine 20 maçta faydalanırsın. Yabancı sınırı konuşulurken Mehmet Topal gibi liderlik edebilecek bir oyuncu faydalı olur. Oyun olarak da katkı sağlar." değerlendirmelerinde bulundu. 
 

Mehmet Topal, Fenerbahçe'de kaç maçta oynadı?


Kariyerine Çanakkale Dardanelspor'da başlayan Mehmet Topal, 2006 yılında 1 milyon euro kaşrılığında Galatasaray'a, 2010'da 5,5 milyon euroya Valencia'ya ve 2012'de 4,5 milyon euro karşılığında Fenerbahçe'ye transfer oldu. Deneyimli futbolcu, geçtiğimiz sezon 36 resmi maçta 3 gol, 3 asistlik performans sergiledi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!