comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Transfer Haberleri: Beşiktaş'tan golcü transferi! Mario Gomez

06 Haziran 2019, Perşembe 11:30
Transfer Haberleri: Beşiktaş'tan golcü transferi! Mario Gomez

Beşiktaş'ın golcü transferiyle ilgili çalışmaları devam ederken Mario Gomez ismi yeniden gündeme geldi.

FutbolArena - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında ilgilendiği futbolcular için temaslarını sürdürürken, golcü takviyesi konusunda da yönetimin planı belli oldu. Siyah beyazlı yönetim ile teknik direktör Abdullah Avcı arasında yapılan görüşmelerin ardından forvet transferi konusunda yol haritası da belirlendi. Beşiktaş'ta bu konuda Mario Gomez ismi yeniden gündeme geldi. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Mario Gomez, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Beşiktaş'ta golcü takviyesiyle ilgili yönetimle teknik direktör Abdullah Avcı arasında yapılan görüşmede iki farklı yol haritası belirlendi. Siyah beyazlılar, Mario Gomez ismini bir kez daha gündemine aldı. Almanya'da Stuttgart ile birlikte küme düşen tecrübeli golcünün transferi için nabız yoklandığı öğrenildi. Takımda Burak Yılmaz'ın da yer alması nedeniyle Gomez transferinin olma ihtimali düşük görünse de bu konuda bir düşünce olduğu ifade edildi. 

Stuttgart ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Mario Gomez, geçtiğimiz sezon 34 resmi maçta 8 gol, 2 asistlik performans sergiledi.
GELECEK VAAD EDEN GENÇ GOLCÜ

Beşiktaş'ta Mario Gomez dışında golcü takviyesiyle ilgili Burak Yılmaz ve Güven Yalçın ile rekabet edebilecek atletik ve genç bir futbolcunun da transfer edilmesi planlanıyor. Gelecek vaad eden ve atletik özellikleri bulunan genç bir golcünün de takıma dahil edilmesi düşünülüyor. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)