comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Transfer Haberleri: Beşiktaş'tan Emre Mor transferi! 'Abdullah Avcı istiyor'

12 Haziran 2019, Çarşamba 10:53
Transfer Haberleri: Beşiktaş'tan Emre Mor transferi! 'Abdullah Avcı istiyor'

FutbolArena TV'de Transfer Arenası programına katılan Sercan Dikme, Beşiktaş'ın Emre Mor'u transfer etmek istediğini söyledi

FutbolArena - Beşiktaş'ta gelecek sezonun transfer çalışmaları devam ederken sürpriz bir isim gündeme geldi. FutbolArena TV'de Transfer Arenası programına konuk olan muhabirler Sercan Dikme ile Emre Zabunoğlu, Beşiktaş ile ilgili son transfer gelişmelerini aktardı. Sercan Dikme, siyah beyazlıların Celta Vigo forması giyen Emre Mor'u transfer etmek istediğini ve bu transferin mutlu sonla bitme ihtimalinin yüksek olduğunu belirtti. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Emre Mor, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Emre Mor'un Beşiktaş'a gelmek istediğini belirten Sercan Dikme, Abdullah Avcı'nın da genç futbolcuyu kadroda görmek istediği belirterek şunları söyledi:

"Beşiktaş, Emre Mor'u istiyor. Celta Vigo'nun kadroda düşünmediği futbolcu da Beşiktaş'a gelmek istiyor. Bu transfer mutlu sona yakın gibi duruyor. Abdullah Avcı, Emre'yi özellikle istedi. Abdullah Avcı, insani ilişkileri kuvvetli olan bir futbolcu. Emre Mor inanılmaz disiplinsiz bir futbolcu ama Abdullah Avcı onu parlatabilir. Maliyeti de uygun. Bonservisi için 2 - 2,5 milyon euro konuşuluyor. Emre Mor'un bir pop şarkıcı değil, futbolcu olduğunu hatırlatacak dünya üzerindeki tek hoca bence Abdullah Avcı."
"EMRE MOR FUTBOL OYNAMAK İSTİYOR MU?"

Emre Zabunoğlu ise Emre Mor'un futbol oynama konusunda isteğinden şüpheleri olduğunu belirterek, "Emre Mor futbol oynamak istiyor mu? Akşam ben seni 10-11 halı saha maçına çağırsam gelirsin ama Emre Mor gelir mi emin değilim. Önceliği futbol değil, başka işler peşinde. Futbolunu oynarsa yetenekleri ortada ama oynar mı o konuda şüpheliyim. Pas yönü zayıf ama ekstra işler yapacak oyuncuya ihtiyacı var Beşiktaş'ın. Şutu da fena değil. Maliyeti de düşükse olabilir ama en önemlisi futbol oynamak isteyip istemediği." dedi. 
 

Emre Mor kimdir? Emre Mor, Celta Vigor kariyeri


Kariyerine Danimarka'da başlayan ve 2016'da Borussia Dortmund'a 9,7 milyon euroya transfer olan Emre Mor, 2017'de Celta Vigo'ya 13 milyon euroya transfer oldu. İspanyol kulübünde geçtiğimiz sezon disiplinsiz davranışları nedeniyle tam 3 kez kadro dışı bırakılan ve ardından affedilen 21 yaşındaki futbolcu toplamda 12 resmi maçta 468 dakika süre alabildi ve skora katkı yapamadı. Emre'nin Celta Vigo ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (11 Kasım 2019)