comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Transfer Haberleri: Beşiktaş'ta Fabri kararı! Karius transferi belirleyecek

08 Haziran 2019, Cumartesi 13:02
Transfer Haberleri: Beşiktaş'ta Fabri kararı! Karius transferi belirleyecek

Beşiktaş'ta kaleci transferinde Loris Karius'un durumuna göre Fabri'nin dönme ihtimali bulunuyor.

FutbolArena - Beşiktaş'ta gelecek sezonun transfer çalışmaları devam ederken kaleci konusunda da belirsizlik söz konusu. teknik direktör Abdullah Avcı yönetiminde yeni sezona başlayacak olan siyah beyazlılarda Loris Karius'un durumunun belirsizliği devam ediyor. Beşiktaş yönetimi, Alman kalecinin ayrılma ihtimaline karşılık Fabri'yi hazırda bekletiyor. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Karius, Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon başında Liverpool'dan 2 yıllığına kiraladığı Loris Karius, sezon içerisinde performansıyla sık sık eleştirilmişti. Ligin son haftalarına doğru performansını yükselten ve taraftarların da alkışını alan kalecinin geleceği merak ediliyor. Almanya'dan da teklifler alan Karius'un ayrılma ihtimaline karşılık yönetim, Fabri'yi hazırda bekletiyor. İspanyol kalecinin Fulham ile sözleşmesi devam etse de yeniden siyah beyazlı formayı giymeye sıcak bakabileceği belirtiliyor.
 

Beşiktaş Haber: Beşiktaş'ta Abdullah Avcı kimleri gönderecek?


Beşiktaş yönetimi, yeni teknik direktör Abdullah Avcı ile birlikte transfer mesaisine başladı. Beşiktaş, sözleşmesi sona eren Mustafa Pektemek, Gökhan Töre ve Tolga Zengin ile kesin olarak yollarını ayırma kararı aldı.

4 İSİM DAHA DÜŞÜNÜLÜYOR
Siyah beyazlılarda teknik direktör Abdullah Avcı'nın kadroda düşünmediği isimler arasında Ricardo Quaresma, Enzo Roco, Cyle Larin ve Mirin'in yer aldığı öğrenildi. Beşiktaş yönetimi, bu futbolcuları da göndermeyi planlıyor.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"