comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Transfer Haberleri: Beşiktaş Ömer Toprak, Atınç Nukan ve Edin Visca'yı transfer edecek mi?

05 Haziran 2019, Çarşamba 10:32
Transfer Haberleri: Beşiktaş Ömer Toprak, Atınç Nukan ve Edin Visca'yı transfer edecek mi?

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Atınç Nukan ve Edin Visca'nın da transfer edileceği iddiası ortaya atılmıştı. Son dakika Beşiktaş transfer haberleri arasında bu gelişmeleri inceledik.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken gündemdeki isimlerden olan Atınç Nukan ve Edin Visca'nın durumları merak ediliyor. Siyah beyazlılarda teknik direktör Abdullah Avcı ile yönetimin sürdürdüğü transfer çalışmalarında bu iki futbolcuyla ilgili son durumu derledik. Beşiktaş transfer haberleri arasında öne çıkan gelişmeler burada. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Atınç Nukan ve Visca, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Beşiktaş'ın transferde ilgilendiği iddia edilen Atınç Nukan için şu anda bir düşüncesinin olmadığı öğrenildi. 2015 yılında 6 milyon euro karşılığında Leipzig'e satılan genç futbolcunun yeniden siyah beyazlılara döneceği iddia edilmişti. Yönetimin Abdullah Avcı ile yaptığı transfer görüşmesinde Atınç Nukan'ın gündeme gelmediği ve şu anda Beşiktaş'ın planları içerisinde yer almadığı belirtildi. 

STOPERE ÖMER TOPRAK TAKVİYESİ
Beşiktaş'ın stoper transferindeki asıl hedefinin Borussia Dortmund'da gözden çıkarılan Ömer Toprak olduğu ifade edildi. Milli stoperin, siyah beyazlıların gündeminde olduğu ve transfer konusunda Borussia Dortmund'un da zorluk çıkarmayacağı belirtildi. Alman basınında da yer alan haberlere göre Dortmund'un Ömer'in transferini isteyen kulüplere kolaylık sağlayacağı vurgulandı.

VISCA İÇİN HERHANGİ BİR GİRİŞİM YOK

Başakşehir'de sergilediği başarılı performansın ardından Beşiktaş ve Fenerbahçe ile adı anılan Edin Visca'nın transferindeki son durum da netleşti. Beşiktaş'ın Visca için şu ana kadar herhangi bir girişimde bulunmadığı ifade edildi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!