comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Tosic ile Jelena boşanıyor! Gizli manken ortaya çıktı

05 Mayıs 2019, Pazar 11:15
Tosic ile Jelena boşanıyor! Gizli manken ortaya çıktı

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Dusko Tosic ile Jelena Karleusa boşanıyor. Tosic'in manken Soraja Vucelic ile ilişkiye başladığı iddia ediliyor.

FutbolArena - Beşiktaş'ta oynadığı dönem hem performansı hem de şarkıcı eşiyle sık sık gündeme gelen Dusko Tosic için şok bir iddia ortaya atıldı. Dusko Tosic ile Jelena Karleusa'nın ilişkide üçüncü kişi olan Soraja Vucelic nedeniyle boşanacağı öne sürüldü.
 

Dusko Tosic ile Jelena Karleusa boşandı mı?


Sırp basınından Republika sitesinin haberine göre Beşiktaş'ın eski futbolcusu Dusko Tosic ile Jelena Karleusa boşanıyor. Tosic'in manken Soraja Vucelic ile ilişkiye başladığı iddia ediliyor.

TOSİC'İN BÜYÜK AŞKI İSTANBUL'DA BAŞLADI

Kariyerini Çin'de sürdüren Dusko Tosic'in manken Soraja Vucelic ile görüşmelerine İstanbul'da başladığı ifade edildi. Tosic'in güzel mankene elmaslarla süslenmiş 60 bin avroluk bir bilezik hediye ettiği ve Zorlu Center'daki dairesinde birkaç gün misafir ettiği belirtildi.

Soraja Vucelic'e aşık olduğu iddia edilen Dusko Tosic'in görüşmelerde ısrarcı taraf olduğu, zaman zaman uçak biletleri alarak güzel mankeni Türkiye'deki lüks otellere getirdiği ifade edildi.

Soraja Vucelic'e İstanbul'u gezdiren ve en iyi restoronlarda yemek organize eden Dusko Tosic'in güzel mankene adeta bir prenses gibi davrandığı bildirildi. İddiaya göre Dusko Tosic çocuklarının annesi Jelena Karleusa'dan boşandıktan sonra Soraja Vucelic ile ilişkisini ilan edecek.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!