comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Tolgay Arslan'dan fikstür açıklaması! "Hayatımız bir anda..."

09 Şubat 2018, Cuma 21:02
Tolgay Arslan'dan fikstür açıklaması!

Beşiktaş'ın başarılı futbolcusu Tolgay Arslan, kulüp müzesini gezdikten sonra kendilerini bekleyen zorlu fikstür hakkında konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaşlı futbolcu Tolgay Arslan kulübün müzesini ziyaret ettikten sonra BJK TV'ye açıklamalarda bulundu. Oğluyla birlikte Beşiktaş müzesini gezen başarılı futbolcu, Şubat - Mart ayı arasındaki zorlu fikstür hakkında konuştu. 

Beşiktaş'la 4.5 yıllık yeni sözleşme imzalayan Tolgay Arslan, siyah beyazlı kulübün müzesini gezdikten sonra BJK TV'ye konuştu ve taraftara çağrıda bulundu. Kendilerini zorlu bir fikstür beklediğini söyleyen Tolgay, bu dönemde takım halinde sahaya %100'ünü vermeleri gerektiğini ifade etti. 
"HAYATIMIZ ÇOK GÜZEL OLABİLİR."

Tolgay Arslan yaptığı açıklamada, "Önümüzdeki 1 ayda herkes %100'ünü vermeli. Bu süreçte hayatımız çok güzel olabilir ama her şey tersine de gelişebilir. Taraftarımızın desteğiyle bugünlere geldik. Zor fikstürde şimdi daha çok onlara ihtiyacımız var." ifadelerini kullandı. 


Tolgay Arslan'ın Beşiktaş performansı


Tolgay Arslan Beşiktaş formasıyla bu sezon gol sevinci yaşayamadı. Süper Lig'de 17 maçta 1 asist yapan Tolgay, toplamda 28 müsabakada görev aldı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!