comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Tolgay Arslan'dan Fenerbahçe'ye Kartal göndermesi

03 Mayıs 2018, Perşembe 22:15
Tolgay Arslan'dan Fenerbahçe'ye Kartal göndermesi

Tolgay Arslan, Beşiktaş'ın Fenerbahçe maçına çıkmamasının ardından sosyal medyadan ezeli rakiplerine göndermede bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş turunda Fenerbahçe maçına çıkmadı ve müsabakayı Mete Kalkavan iptal etti. Mete Kalkavan'ın kararından sonra Beşiktaşlı futbolcu Tolgay Arslan'dan twitter'da paylaşım geldi. 
Beşiktaşlı futbolcular 3 Mayıs 2018 Perşembe, Fenerbahçe maçının gününde saat 18:00'de Nevzat Demir Tesisleri'nde antrenman yaparken, yaklaşık 1.5 saat sonra antrenman sona erdi. 
Beşiktaşlı Tolgay Arslan, antrenman sonrasında Ülker Stadı'nda Mete Kalkavan'ın derbiyi iptal eden kararını açıkladıktan sonra kendisine ait twitter hesabından, "Kartal" paylaşımı yaptı. 


Beşiktaş, Fenerbahçe maçına çıkmadı


Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi, Beşiktaş'ın sahaya çıkmaması nedeniyle Mete Kalkavan tarafından iptal edildi. Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanşında olaylar nedeniyle tatil edilen Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde Türkiye Futbol Federasyonu, 57. dakikadan itibaren kaldığı yerden oynanacak kararını açıkladıktan sonra Beşiktaş yönetimi ise "Maça çıkmıyoruz." açıklamasını yaptı.

Bu gelişmelere rağmen prosedürler gereği Fenerbahçe takımı maç saatinde Ülker Stadı'ndaki yerini aldı ve yine prosedür gereği Mete Kalkavan, 15 dakika bekledikten sonra iptal kararını açıkladı. 
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"