comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Tolgay Arslan, Beşiktaş ile yeni sözleşme imzaladı

24 Ocak 2018, Çarşamba 15:04
Tolgay Arslan, Beşiktaş ile yeni sözleşme imzaladı

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken orta alanın başarılı oyuncularından Tolgay Arslan ile yönetimin 4,5 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Tolgay Arslan ile ilgili sıcak bir gelişme yaşandı. Siyah-Beyazlı yönetim başarılı futbolcunun sözleşmesini yeniledi. Beşiktaş Transfer haberleri FutbolArena'da.


Beşiktaş, Tolgay Arslan'ın sözleşmesini uzattı mı?


Beşiktaş'ta geldiği günden beri en başarılı futbolcular arasında yer alan Tolgay Arslan'ın adı son günlerde Alman kulüpleriyle anılırken yönetim hızlı davrandı.

Anlaşmayı TFF'ye bildiren Beşiktaş yönetimi, Tolgay Arslan ile 4,5 yıllık yeni sözleşme imzaladı. Çıkan haberlerde Bayer Leverkusen'in 10 milyon Euro'luk bir teklif yaptığı öne sürülmüştü.
Beşiktaş, Tolgay Arslan ile yaptığı anlaşmayı henüz resmi internet sitesinden duyurmazken, sözleşme TFF'nin resmi sitesine yansıtıldı:


 

Beşiktaş'ta Tolgay Arslan'ın ilk yarıdaki performansı


Şenol Güneş'in en çok üzerinde durduğu oyunculardan biri olan Tolgay Arslan ligin ilk yarısında 15'i lig olmak üzere toplamda 22 maçta forma giydi. Bu maçlarda toplamda 1266 dakika süre alan Tolgay Arslan 1 asist yaptı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)