comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Tolgay Arslan Alman basınına Beşiktaş'ı anlattı

14 Şubat 2018, Çarşamba 18:37
Tolgay Arslan Alman basınına Beşiktaş'ı anlattı

Beşiktaş'ın başarılı futbolcusu Tolgay Arslan Alman basınına önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaşlı futbolcu Tolgay Arslan, Alman basınında Bild gazetesine özel bir röportaj verdi. Beşiktaş hakkında konuşan Tolgay, Türkiye'deki yaşam ile Almanya'daki yaşantıyı da karşılaştırdı. 


Türkiye'de yaşam nasıl?


Şimdi tekrar düşündüğümde kariyerim ve hayatım için Beşiktaş'a gelerek doğru karar düşünüyorum. Burada Şampiyonlar Ligi'nde oynayabiliyorum. Türkiye ile Almanya arasında antrenman açısından fark yok. Yaşantı olarak ise fark var. Türkiye'de özgürce hareket edemiyorsun. Her yerde kamera ve gazeteci, hayranlar var. Almanya'da olduğu kadar özgür değilsiniz. Futbolcular burada çok özel insanlar. Sokaktaki insanlar sana sarılmak, seni öpmek istiyor. 

"HAMBURG'DA İŞLER KARIŞIK"
Hamburg'da maalesef işler karışık. Hem sahada, hem dışarıda. Benim için zor zamanlarda iyi bir deneyim olduğunu söyledim. Kulübün bir sistematik yapıya ihtiyacı var. İşler kötü gidildiğinde futbolculara güvenilmelidir. 

"TEKNİK DİREKTÖR VE YÖNETİCİLERİN SÜREKLİ DEĞİŞİMİ..."

Teknik Direktör ve yöneticilerin sürekli değişimi futbolcular için iyi değil. Herkesin ayrı ayrı fikirleri var ve her yeni gelen yeni bir şeyler istiyor. Ancak şunu da söyleyebilirim. Hamburg'dan ayrılan ve devamında iyi kariyer yapan çok sayıda futbolcu örneği var. 


Tolgay Arslan'ın Beşiktaş performansı


Tolgay Arslan bu sezon Beşiktaş formasıyla 17 maçta 1 asist yaptı. Türkiye Kupası'nda 6, Şampiyonlar Ligi'nde 4 maçta görev alan Tolgay'ın toplamda 28 maçta 1 asisti bulunuyor. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.