comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Tolga Zengin ile Arda Turan buluştu! Beşiktaş'ta transfer gelişmesi

25 Aralık 2017, Pazartesi 00:00
Tolga Zengin ile Arda Turan buluştu! Beşiktaş'ta transfer gelişmesi

Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin ile İstanbul'da bir araya gelen Arda Turan'ın sosyal medya paylaşımında "Kaptan" ifadesini kullanması soru işareti yarattı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın transfer gündemini meşgul eden Arda Turan cephesinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin ve Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin, İstanbul'a gelen Arda Turan ile buluştu. Beşiktaş Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!
 

Beşiktaş, Arda Turan'ı transfer edecek mi?


Barcelona'dan ayrılmak için gün sayan Arda Turan, yılbaşı nedeniyle İstanbul'a geldi. Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin ile bir araya gelen Arda Turan, Instagram hesabından yaptığı hikaye paylaşımında "Kaptan, can!" sözlerini sarf etti. Jeste aynı şekilde karşılık veren Tolga Zengin ise "Kardeşim candır" dedi.

Beşiktaş'ın eski yöneticisi Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin de Arda Turan ile fotoğrafını paylaşarak, "Dileğim, Come to Beşiktaş." ifadelerini kullandı.
Tüm bu gelişmeler Beşiktaş taraftarlarında soru işareti yaratırken, Arda Turan transferi daha yüksek sesle konuşulmaya başlandı.
 

Arda Turan hangi takıma transfer olacak?


FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Arda Turan'ın Beşiktaş'a net bir cevap vermemesinin altında Premier Lig gerçeği yatıyor. Arda Turan'ın transferdeki önceliğinin İngiltere Premier Lig olduğu ve üst düzey bir kulüpten gelebilecek bir teklifi kabul edebileceği bilgisine ulaşıldı. 

30 yaşındaki milli futbolcu, Premier Lig'den herhangi bir teklif gelmezse Beşiktaş'ın teklifini yeniden değerlendirecek.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.