comScore
bilyoner

Beşiktaş Beşiktaş

TFF'den Şenol Güneş kararı!

09 Eylül 2021, Perşembe 16:36
TFF'den Şenol Güneş kararı!

A Milli Takım'da teknik direktör Şenol Güneş'in göreve devam edip etmemesiyle ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor.

FutbolArena - 2022 Dünya Kupası Elemeleri'nde Hollanda karşısında 6-1 mağlup olan A Milli Takım'da teknik direktör Şenol Güneş'in geleceği belirsizliğini koruyor. TFF Başkanı Nihat Özdemir ile bugün bir toplantı gerçekleştiren Şenol Güneş'in geleceğiyle ilgili net karar verildi.

YENİDEN GÖRÜŞME YAPILACAK
DHA'nın haberine göre; Moralinin bozuk olduğu ve motivasyonunun da düştüğü gözlenen Şenol Güneş ile ise bu sabah bir görüşme yapıldı. TFF Başkanı Nihat Özdemir ile Şenol Güneş sabah 10.00'da başladıkları ve 12.30'da sona eren toplantıda bir sonuca ulaşamadılar. Taraflar önümüzdeki günlerde yeniden görüşme kararı aldılar

TFF yönetimini düşündüren bir diğer konu ise Güneş'in ayrılması durumunda alternatifinin henüz bulunmaması. Yerli teknik adam Okan Buruk'un sağlık sorunları nedeniyle çalışmayı düşünmemesi ve bu süreçte dinlenmek istemesi bu ihtimalin gerçekleşmesine engel oluyor. Okan Buruk lige verilen arada Alanyaspor ve Göztepe'den teklif alırken bunları kabul etmemişti. Yerli konusunda Rıza Çalımbay da öncelikli olarak kuliste konuşulan bir isim. Hem tecrübesi ve bilgi birikimi hem de Sivaspor'daki istikrarı ve başarısı Çalımbay'ı da gündeme getirdi. 

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!