comScore

Beşiktaş Beşiktaş

TFF ile McDonald's arasında sponsorluk anlaşması

28 Ağustos 2020, Cuma 11:25
TFF ile McDonald's arasında sponsorluk anlaşması

TFF ile McDonald's arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

FutbolArena - Türkiye Futbol Federasyonu ile McDonald's arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Riva'da düzenlenen imza törenine Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, McDonald's Türkiye Genel Müdürü Oğuz Uçanlar, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Sponsorluklar ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan, Genel Sekreter Kadir Kardaş, A Milli Futbol Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, A Milli Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör Kıragası ile Milli Takım futbolcuları ve iki kurumun üst düzey isimleri katıldı.

ŞENOL GÜNEŞ: "MCDONALD'S İLE DÜNYA KUPASI'NDA DA BİRLİKTE OLACAĞIZ"
"Özel bir dönemden geçiyoruz. Pandeminin bütün dünyayı etkilediği dönemde daha dikkatli olmamız gerektiğini biliyoruz. Böyle zorlu bir dönemde hayatla boğuşuyoruz. Aynı zamanda bir maç da yapmış oluyoruz. Biraz daha sabra ve özveriye ihtiyacımız var. Böyle bir dönemde McDonald's bizimle birlikte oldu. Bütün sponsorlara teşekkür ediyoruz. McDonald's zannediyorum Dünya Kupası'nın da içerisinde olan bir kurum. Umarım 2022 Dünya Kupası'nda da birlikte olacağız. İki büyük marka birleşmiş oldu. Milli Takım ve kulüp bazında bazı sıkıntılar olabilir ama biz marka değerini ne kadar büyütürsek sponsorların da yanımızda olacağını biliyoruz. 3 ve 6 Eylül'de iki maçımız olacak. O zaman belki basın toplantıları yapmayacağız, antrenmanları da açmayacağız. Bu dönem biraz dikkat etmemiz gerekiyor."

NİHAT ÖZDEMİR: "MCDONALD'S İLE UZUN İŞ BİRLİĞİMİZ OLACAĞINA İNANIYORUM"

"McDonald's ile iş birliğimiz inanıyorum ki uzun olacaktır. Kadın Milli Takımımız da aynı Erkek Milli Takımımız gibi örnek başarılara imza atacaktır. Biz federasyon olarak kadınlarımıza çok inanıyor ve güveniyoruz. Her zaman da onların destekçisi olacağız. Kadın futbolunda daha işin başındayız ama kısa süre içerisinde Kadın Futbol Takımımızın da aşama kaydedeceğine inanıyoruz. Sponsorlarımızla birlikte önümzüde yoğun bir süreç yaşayacağız. A Milli Takımımız Macaristan, Sırbistan ve Rusya gibi köklü ülkelerle mücadele edecektir. Almanya ve Hırvatistan ile de özel maçlarımız olacak. İnşallah bu süreçte önemli galibiyetler alarak önümüzdeki 3 ayı milli şölene çevireceğiz. A Milli Takımımıza ve yine eleme maçları oynayacak olan Kadın Milli Takımımıza da başarılar diliyorum. McDonald's yanımızda olduğu için onlara da teşekkür ediyorum."

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)