comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Tarsus İdman Yurdu Başkanı Serhat Dövenci: "Beşiktaş'ı yeneceğimize inanıyorum"

10 Aralık 2020, Perşembe 15:47
Tarsus İdman Yurdu Başkanı Serhat Dövenci:

Türkiye Kupasında 5. Eleme Turunda Beşiktaş'ın rakibi olan Tarsus İdman Yurdu, tur atlamak istiyor.

FutbolArena - 2. Lig Kırmızı Grup temsilcisi Tarsus İdman Yurdu, Beşiktaş ile deplasmanda 17 Aralık Perşembe günü karşı karşıya gelecek. Kupada güçlü bir rakip çıktığını belirten Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Serhat Servet Dövenci, Beşiktaş'ın maçını kazanacaklarına inandığını söyledi.

"ERGÜN PENBE'NİN LİDERLİĞİNDE KAZANAN TARAF OLMAK İSTİYORUZ"
"Türkiye Kupasında 5. Eleme turunda Beşiktaş rakibimiz oldu. Ülkemizin güzide kulübüyle karşılaşmaktan dolayı son derece mutluyuz. Bizim için tarihi bir müsabaka olacak. Beşiktaş maçı oldukça zor geçeğine inanıyorum. Bu maçta gülen taraf olmak istiyoruz. Beşiktaş'ı yenerek bir üst tura çıkacağımıza inanıyorum, takımımıza güveniyorum. Tecrübeli Teknik Direktörümüz Ergün Penbe'nin liderliğinde, oyuncularımızın azmiyle bu müsabakada galip gelen olmak istiyoruz."

"PANDEMİ NE YAZIK Kİ BİZİ YAKALADI"

"Belediye Başkanımız Haluk Bozdoğan bize her zaman her konuda desteğini esirgemedi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Tüm dünyayı saran pandemi ne yazık ki, bizi yakaladı. Yakalandığım koronavirüs sürecince benden ilgisini esirgemeyen ve şifalı elleriyle sağlığıma kavuşturan tüm sağlık çalışanlarına ve dualarıyla bizi yalnız bırakmayan tüm sevenlerime, spor camiasına ve bütün halkıma teşekkür ediyorum. Bu zorlu süreçte lütfen mesafe, maske ve temizlik kurallarına uyalım." (İHA)

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"