comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Tamer Tuna'dan Beşiktaş, Fenerbahçe ve Nazım Sangare sözleri

19 Eylül 2020, Cumartesi 21:55
Tamer Tuna'dan Beşiktaş, Fenerbahçe ve Nazım Sangare sözleri

Antalyaspor teknik direktörü Tamer Tuna, Beşiktaş maçından sonra açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig'in ikinci haftasında ağırladığı Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldı. Antalyaspor teknik direktörü Tamer Tuna, Beşiktaş maçından sonra açıklamalarda bulundu.

"SERGEN HOCA İLE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞUYORUZ"
"Çok fazla görüntülü de konuşuyoruz, şimdi de arayacağım çıkınca, Sergen Hoca'ya büyük geçmiş olsun. Burada olmasını çok isterdim, çok senelerimiz birlikte geçti. İnşallah sağlığına kavuşup takımın başına geçip uzun yıllar Beşiktaş'ın başında kalacaktır."

"TÜRKİYE VE AVRUPA'DAKİ ENDER TAKIMLARDAN BİRİYİZ"

Topu Beşiktaş'a bırakmak istedik ama çok izin verdik gibi oldu. Yapmak istediklerimiz orada başlıyordu. Top rakipteyken kontrol sağlayabilen Türkiye ve Avrupa'da ender takımlardan biriyiz. Namağlup seriyi yakalarken en büyük gücümüz buydu. 

"GÖKDENİZ'DE ÇOCUKLUĞUMU GÖRDÜM"

Gökdeniz'i de kutluyorum. Çocukluğumdaki şeyleri gördüm onda. Biz de kenar mahallelerden çıkarak geldik. Gol atmasından dolayı çok mutluyum, ilk maçı, büyük konuşmamalıyız, ben onun çok iyi olacağını düşünüyorum.

"FENERBAHÇE, NAZIM SANGARE İLE ANLAŞTI"

Nazım hakkında her şey basına yansıdığı gibi. Beşiktaş devredeydi önce ama finansal konularda anlaşılmadı. Fenerbahçe ile kulübümüz şu an anlaştı diye biliyoruz. Nazım milli takımın da oyuncusu, inanılmaz özelliklere sahip. Nazım oyun planımızda önemliydi, hafta içi de hep çalıştık. Bu da bizi etkiledi. Takımını direkt etkileyen bir bek. Son durum için karar verecek. Beraber fikir alışverişinde bulunduk. Pazartesi-salı kararını verecektir."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"