comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Talisca'ya Brezilya'da büyük övgü: 'Çok daha iyisi'

12 Mart 2018, Pazartesi 20:29
Talisca'ya Brezilya'da büyük övgü: 'Çok daha iyisi'

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Anderson Talisca'nın Milli takıma seçilmesinin ardından Bahia'nın eski teknik direktörü Joel Santana Brezilyalı yıldız hakkında övgü dolu ifadeler kullandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaşlı futbolcu Anderson Talisca'nın Brezilya Milli takımına seçilmesi Brezilya basınında büyük gündem yarattı. Teknik Direktör bu tercihi üzerine Brezilya Ligi takımlarından Bahia'nın eski teknik direktörlerinden Joel Santana açıklamalarda bulundu. 


Talisca Brezilya Milli takımına mı seçildi?


Brezilya Teknik Direktörü Tite ile sık sık iletişime geçtiklerini söyleyen Joel Santana, "Tite ile sık sık Talisca hakkında görüştük. Benim fikrime göre Talisca, Paulinho'ya benzemiyor. Daha uzun boylu ve güçlü. Keza şut yeteneğini de unutmamak lazım. Beşiktaş'ta harika bir sezon geçirdi."ifadelerini kullandı. 

TALISCA NELER SÖYLEDİ?
Beşiktaşlı futbolcu Talisca ise Milli takıma seçilmesinin ardından BJK TV'ye yaptığı açıklamada,  Milli Takım'a geri döndüğüm için çok mutluyum. Benim için büyük bir onur. Beşiktaş'ın bana tanıdığı şansla beraber büyük bir çalışmanın meyvesini topladım ve bir daha milli takımdayım. İki tane hazırlık maçı oynayacağız. O hazırlık maçlarında iyi performans gösterip Dünya Kupası'na katılmayı o kadroda olmayı umuyorum.” diye konuştu." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)