comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Talisca'nın menajerinden açıklama: 'Söylediği doğru olmamış'

02 Mart 2018, Cuma 22:51

Talisca, Benfica ile 2020'ye kadar sözleşmesini uzatmasıyla ilgili olarak kendisinin buna zorlandığını söylerken, menajer Carlos Leite ise bu ifadelerin tam tersi yönünde konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen Anderson Talisca'nın Benfica ile olan sözleşmesini 2020'ye kadar uzatması sosyal medyada bir anda gündem oldu. Portekizli futbolcu Fenerbahçe derbisinin ardından Benfica'nın kendisini sözleşme imzalamaya zorlandığını söyledi. Menajeri ise bambaşka açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş Talisca'nın bonservisini alacak mı?


Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen ve bu sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Talisca'nın bonservisiyle ilgili siyah beyazlı yöneticiler, önlerinde süreç olduğunu ve Talisca'nın bonservisini almak istediğini söylemişlerdi. 

Öte yandan yıldız futbolcunun Benfica ile sözleşmesini 2020'ye uzatması bir anda gündem olurken, menajer Carlos Leite, Talisca'nın yaptığı açıklamaların tam tersi ifadelerini kullandı. Carlos Leite, A Bola'ya yaptığı açıklamada, "Talisca'nın, Benfica ile sözleşme imzalamaya zorlandığını söylemesi doğru olmadı. Açıklığa kavuşturmak gerekirse, ben ona sözleşme imzalarsan senin için daha iyi olur dedim. Beşiktaş taraftarları üzülünce Talisca'da baskı yarattı." diye konuştu. 


Talisca Benfica ile sözleşmesini uzattı mı?


Talisca, Fenerbahçe derbisinin ardından Benfica ile sözleşme uzatıldığına dair Portekiz basınında haberler hakkında ise, "Ben burada çok mutluyum. Ailem de mutlu. Hiçbir zaman ayrılmak istemdim. Açıklamam da olmadı. Belki biliyorsunuz kulüpler arasında belli problemler yaşandı. Avrupa kupalarında oynamama riskim vardı. Avrupa maçlarında oynama ihtimalim kalmayacaktı. Bu nedenle kontrat imzalamak zorunda bırakıldım. Bu dün değil, daha önceden gelişmiş bir olay.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.