comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Talisca'dan transfer açıklaması

05 Şubat 2020, Çarşamba 21:44
Talisca'dan transfer açıklaması

Anderson Talisca hakkındaki transfer iddiaları hakkında konuştu ve açıklama yaptı. 

FutbolArena Dış Haberler - Çin'deki Corona virüsünden dolayı ülkesi Brezilya'ya giden Talisca, hakkındaki transfer iddialarına yanıt verdi. 

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan ve transfer iddiaları hakkında konuşan Talisca, Brezilya'ya Palmeiras ile görüşme yapmak için gelmediğini söyledi. 
Anderson Talisca yaptığı açıklamada, "Brezilyalı bir kulüple transfer görüşmesi yapmıyorum. Palmeiras harika bir kulüp ama Çin'deki virüsten dolayı Brezilya'ya tatile gidiyorum. Bunun transferle ilgisi yok. Palemiras taraftarlarının ilgisine teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. CORONA VİRÜSÜ ÇİN'DE FUTBOLU DA VURDU

Hızla yayınlan virüs nedeniyle ülkede yaşayan insanlar büyük panik olurken, Brezilyalı futbolcuların bundan dolayı ayrılmak istedikleri iddia edildi. Brezilyalı gazeteci João Paulo Cappellanes, Corona virüsünün hızla yaygınlaşmasından dolayı Brezilyalı futbolcuların Çin'den ayrılmak istediklerini yazdı. João Paulo Cappellanes, "Hulk, Renato, Paulinho, Teixeira ve diğer yıldızlar için ülkelerine geri döndüklerine dair bir şey söylemiyorum. Orada bulunan arkadaşlarla temasa geçtim ve böyle bir istek olduğunu öğrendim." dedi. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"