comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Talisca'dan Beşiktaş'a transfer sinyali! Sürpriz paylaşımlar

10 Nisan 2020, Cuma 22:05
Talisca'dan Beşiktaş'a transfer sinyali! Sürpriz paylaşımlar

Anderson Talisca, Beşiktaş'a transferinin konuşulduğu günlerde sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla heyecan yarattı.

FutbolArena - Çin'de futbol kariyerini sürdüren Anderson Talisca, sosyal medyadan Beşiktaş paylaşımları yapmaya devam ediyor. Brezilyalı yıldız, Beşiktaş'a transferi hakkında paylaşım yapan bir taraftarı sosyal medyada takipçileriyle paylaştı.

 

Anderson Talisca Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Guangzhou Evergrande'den ayrılmak istediği iddia edilen Anderson Talisca, Beşiktaş taraftarlarını heyecanlandırdı. Bir Beşiktaş taraftarının "Geliyor gönlümün efendisi Talisca!" sözlerini sosyal medyadan paylaşan Anderson Talisca, siyah beyazlı kulübe bir kez daha transfer sinyali gönderdi. 
Beşiktaş formasıyla Avrupa'da attığı golü de paylaşan Talisca, Beşiktaş taraftarlarının Come To Beşiktaş yorumlarıyla karşılaştı. Talisca bugüne kadar Çin Ligi'nde çıktığı 36 maçta 27 gol 11 asist kaydetti. Brezilyalı, Beşiktaş kariyerinde ise 80 maçta 37 gol ve 14 asiste imza atmıştı.

BEŞİKTAŞ'TAN TALİSCA AÇIKLAMASI
Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran geçtiğimiz günlerde Orça Çizgi'ye yaptığı transfer açıklamasında, "Talisca veya bir başkası da kafaları karışık. Dünya nereye doğru gidecek herkesin kafası karışık. Kulübün mali durumu hakkında biz ne anlatırsak anlatalım, asla bunu kabullenmeyi istemediklerini görüyorum. Bizim öyle ciddi maliyetlerle futbolcu alacak ekonomik tablomuz yok." ifadelerini kullanmıştı.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

​​​​​​​

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"